Квартальні продажі смартфонів зросли більш ніж на 10 % — xiaomi скоро зможе потіснити samsung

10

Компанія gartner представила статистику по світовому ринку смартфонів: у другому кварталі поточного року відвантаження значно зросли, незважаючи на глобальний дефіцит електронних компонентів.

У період з квітня по червень включно було відвантажено приблизно 328,9 млн розумних стільникових апаратів. Це на 10,8% більше в порівнянні з другою чвертю минулого року, коли поставки дорівнювали 296,9 млн одиниць.

Найбільшим гравцем галузі є південнокорейський гігант samsung, але частка компанії за рік скоротилася з 18,4% до 17,6 %.

На другому місці вирвалася китайська xiaomi, яка зуміла випередити apple. Частка xiaomi за підсумками минулого кварталу досягла 15,5 %. Для порівняння: роком раніше ця компанія контролювала 9,5 % глобальної галузі.

Gartner

Apple тепер знаходиться на третій позиції з 15,0% проти 12,9% роком раніше. У першу п’ятірку також входять oppo і vivo з результатом 10,2% і 9,8% відповідно.

Потрібно відзначити, що з рейтингу повністю вибув китайський гігант huawei, чий мобільний бізнес впав у зв’язку з жорсткими американськими санкціями.