Нова інформація про смартфон iPhone 2018: яким він буде?

327

У мережі з’являється все більше чуток і нібито “підтвердженої інформації про майбутнє Айфоні 2018 року. Було б дивно, якби ця тема притихла хоча б на пару днів. Так що ж відомо про майбутнє флагмані?

І знову цінною інформацією поділився Мін-Чі Куо, один з головних аналітиків компанії KGI Securities. За його словами, буде випущено три моделі з схожим дизайном – з “прядкою” у верхній частині екрана (як у iPhone X).

Але найголовніше зміна торкнеться акумуляторів. На даний момент вони мають форму латинської букви “L”. Нова версія отримає іншу форму, з урахуванням внутрішніх особливостей гаджета. Це дозволить збільшити ємність до 3000 мАч. Для порівняння, у “десятки” потужність батареї становить 2716 маг.

А за рахунок кращої оптимізації апаратної і програмної частини, автономність смартфонів має значно збільшитися. В даному випадку, в компанії Apple нарешті вирішили прислухатися до численним побажанням шанувальників і випустити девайс з підвищеною ємністю акумулятора.

Відзначимо, що поки вся інформація від Мін-Чі Куо підтверджувалася практично на 99,9%. Будемо сподіватися, що і в цей раз він виявиться прав. Або ж реальна картина перевершить його аналітичні оцінки.