Як поміняти дату в iPhone простим способом

345

Доброго дня. Кожен початкуючий користувач «яблучного» пристрою обов’язково допускає помилку: для зміни дати та часу він заходить у вкладку «Годинник» і починає шукати в ньому потрібний розділ. Не все відразу знають, як змінити дату в iPhone, так що сьогоднішня стаття буде присвячена саме цій темі.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Як змінити дату на Айфоне – інструкція
  • У чому причина неправильного відображення року?
 • Як «вбивають» iPhone?

Як змінити дату на Айфоне – інструкція

Скажу відразу, через вищезгадану програму встановити потрібні параметри не вийде, тут обов’язково доведеться відвідати «налаштування» гаджета. Насправді це процедура проста і зрозуміла, треба тільки один раз спробувати. Для зміни потрібних даних:

 • Відкрити Налаштування і вже тут пошукати розділ «Основні».

 • Клікнути на підрозділ «Дата і час», з’явиться спеціальний екран.

Як поміняти дату в iPhone простим способом

 • У ньому встановити часовий формат – на двадцять чотири години або на дванадцять. Американці звикли більше до другого варіанту, їм зручніше відрахувати дванадцять годин до полудня і дванадцять після, так що за замовчуванням буде стояти саме цей формат. Для тих, кому зручніше користуватися першим варіантом, то слід просто перемкнути відповідну кнопку.

Як поміняти дату в iPhone простим способом

 • Відключити повзунок «Автоматично». Якщо дана опція буде активована, Айфон почне самостійно вибирати часовий пояс та визначати часові параметри, беручи за основу дані, отримані через інтернет геолокацію.

Слід зазначити, що від використання даної опції варто відмовитися, на це є кілька серйозних причин:

 • Всім відомо, що багато країн переходять з зимового обчислення на літній (і в зворотному порядку), так що час мимовільно підлаштовується. Ви вже зрозуміли, чим це може загрожувати? Правильно, в першу чергу запізненням на роботу.
 • Якщо ви любите подорожувати і долати кілька часових поясів, параметри будуть завжди визначатися невірно. Пояснити це просто: сімка весь час втрачає сигнал і просто не в змозі забезпечити апарат актуальною інформацією про розташування.
 • Для опції обов’язково включення вами служб, а це веде до швидкого розряду батареї.

Автор рекомендує:

 • Що таке Google Assistant, як завантажити і управляти їм
 • Виправляємо помилку з кодом 805a8011 на Windows Phone
 • Як заблокувати номер телефону різними способами
 • Виправляємо помилку «Додаток сервіси Google Play зупинено»
 • Як спілкуватися в Whatsapp через комп’ютер

Поїхали далі:

 • Щоб вибрати часовий пояс – потрібно натиснути на відповідне поле. Далі вносите в пошукову рядок країну, наприклад Росію і вибираєте відповідний часового поясу місто, якщо в переліку є ваш – ще краще. Клікаємо Москва, Росія і ставимо московський час.

Як поміняти дату в iPhone простим способом

 • Натиснути на рядок, в якій прописані встановлювані параметри блакитного кольору, і вручну відкоригувати потрібні шляхом прокручування барабанів. Дізнатися точний час для iPhone 6 або іншого можна в будь-якому пошуковику.

Цікаво, що в гаджеті не передбачений барабан, що відповідає за установку року. Так що якщо знадобиться його перевести на кілька років вперед або назад, потрібно добре постаратися.

Після завершення всіх процедур можна не хвилюватися, що якісь характеристики зіб’ються, і далі користуватися смартфоном.

У чому причина неправильного відображення року?

Виникають ситуації, коли власник iPhone 4 або більш нової версії, намагається змінити час і розуміє, що з’являється 28 рік Епохи Хейсей.

Як поміняти дату в iPhone простим способом

Починається паніка? Насправді все це легко пояснити – просто в телефоні включений календар не Григоріанського типу, яким ми користуємося, а Японського. Активувати правильний досить просто, необхідно зайти в основні налаштування і відшукати підрозділ з мовою і текстом. В меню “Календар” вибираєте зі списку Григоріанський. Після цього почне відображатися вірний рік.

Як поміняти дату в iPhone простим способом

Як «вбивають» iPhone?

Не всі користувачі Apple пристроїв знають про уразливості гаджетів з 64 бітними процесорами (сюди відносяться Айфони серії 5S і новіші моделі). Якщо ви вирішите поставити на смартфоні дату 1 січня 1970 року і встановіть час до трьох годин ночі, після вчинення перезавантаження апарат стане звичайним «цеглою», і ні одне з програмних засобів, навіть режим DFU, не допоможе його реанімувати.

Чому саме така дата? Саме з неї почалася епоха UNIX, названа багатьма комп’ютерним часом. З півночі першого дня зазначеного року і по сьогоднішній день UNIX-час вважається в секундах, немає поділу на день, місяць, рік. Дивна поведінка «яблучної» техніки пояснити легко: якщо встановити, наприклад, годину ночі за московським часом – в поясі UTC +3, лічильник перейде «в мінус».

Є декілька способів захисту від такої неприємності. Власникам пристроїв з джейлбрейка слід завантажити твік під назвою BrickingDate, він займається блокуванням можливості виставлення «смертельної» дати. Іншим користувачам iPhone необхідно оновити девайси до iOS 9.3.1, після цього їм будуть доступні лише дати з 1 січня 2001 року, так що версіями iOS10 це не загрожує.

Згідно зі статистикою, близько 60% людей дивляться час не за наручним годинником, а на мобільному пристрої. Так що точність Айфона 7 або будь-якої іншої версії так важлива. Поки що автоматична настройка на цієї популярної техніки є недопрацьованою функцією, краще зробити ручну настройку. Тепер вам відомо, як поміняти дату в iPhone і ви з легкістю зможете це робити. А які ще труднощі виникають у вас у процесі використання цих гаджетів? Діліться враженнями в коментарях.

З повагою, Віктор!