Велике оновлення steam спрощує управління завантаженнями ігор на вашому пк

10

valve випустила новий патч для steam , який повністю змінює зовнішній вигляд сховища і сторінки завантажень програми. До оновлення сторінка завантажень була відносно простою і залишала бажати кращого. Тепер ви можете керувати своєю бібліотекою steam на декількох твердотільних накопичувачах і жорстких дисках, переглядаючи розбивку встановлених ігор і контенту.

Valve також покращила сторінку завантажень і вирішила деякі з найбільш серйозних проблем. Це включає відображення ходу установки і можливість переупорядкувати черги завантаження простим перетягуванням. Вкладка завантаження також включає зміну кнопки “переглянути новини«, яка тепер більш доречно називається як»примітки до патчу”.

Варто відзначити, що останні кілька місяців користувачам бета-версії steam подобалися вдосконалені вигляд магазину. Однак тепер, коли оновлення розгорнулося повсюдно, всі користувачі можуть скористатися перевагами переробленої сторінки.

Оновлення повинно встановитися автоматично, але ви також можете запустити його вручну, вибравши “перевірити наявність оновлень клієнта steam” в головному меню програми. Варто також відзначити, що майбутній портативний пк steam deck valve, ймовірно, принесе більше змін до steam, тому стежте за оновленнями.