Hubsan представила zeno mini: компактний дрон за $ 460 з батареєю на 40 хвилин польоту і підтримкою 4к

26

Компанія hubsan представила новітній дрон zino mini. Компактний складаний квадрокоптер – вже третій продукт, представлений виробником в цьому році поряд з zino mini se і zino mini pro. На думку маркетологів компанії, легка і компактна розробка “дозволить літати більшій кількості людей”.

Gizmochina.com

Складаний zino mini важить всього 249 г і оснащений камерою з матрицею розміром 1/1, 3 дюйма, здатної знімати відео з роздільною здатністю 4к і частотою 30 fps. Правда, потокова передача відео на пов’язаний смартфон можлива тільки з роздільною здатністю до 1080p.

Zino mini може літати до 40 хвилин на відстань до 10 км. Подібний запас ходу забезпечує акумулятор ємністю 3000 ма·ч. Примітно, що новинка використовує систему штучного інтелекту для ідентифікації та відстеження рухомих людей, транспорту або тварин, а в нічному режимі оптимізує якість зйомки при поганому освітленні.

Дрон випускається з 64 або 128 гбайт інтегрованої пам’яті, яку можна розширити за рахунок карт microsd. Основна різниця між zino mini і вже продається zino mini pro – в можливості останнього розпізнавати перешкоди завдяки трьом інтегрованим в бічні грані сенсорам. На відміну від моделі pro новий варіант має тільки датчик, спрямований вниз. З іншого боку zino mini se – ще більш доступний варіант, теж наявний у продажу. При цьому у нього відсутні багато функцій, в тому числі — ухилення від перешкод не передбачено в принципі.

Відомо, що варіант zino mini буде коштувати $459, хоча hubsan ще не повідомила, коли товар з’явиться в магазинах.