Як перевести гроші з Мегафона на Мегафон?

341

Доброго дня. Рахунок мобільного телефону вже давно перестав вважатися просто балансом для оплати дзвінків і СМС. Сьогодні це свого роду віртуальна валюта, за допомогою якої можна сплатити всілякі товари і послуги. Оператори пропонують своїм клієнтам все більше універсальних і зручних функцій, які виручають у важкій ситуації. У цій статті мені хотілося б поговорити про те, як перевести гроші з Мегафона на Мегафон, тобто зі свого мобільного рахунку поповнити баланс іншому користувачеві даної мережі.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Мобільні платежі
 • Як перевести з Мегафона на Мегафон через повідомлення?
 • Інші можливості

Мобільні платежі

Даний оператор може запропонувати вигідну і функціональну послугу – Мобільний переклад. Вона допоможе оперативно перекинути гроші з телефону на телефон з мінімальною комісією. Зробити це досить просто, необхідно запам’ятати просту комбінацію і дотримуватися певний алгоритм дій. Запит виглядає наступним чином: *133* сума*номер абонента# і клавіша виклику. Приміром, вводьте *133*100*89ХХХХХХХХХХ#. Саме по такому формату слід вводити телефон.

Далі чекайте на відповідь, в якому прописані подальші кроки.

Через телефон перевести гроші раніше було просто і дуже вигідно, тому що розмір комісії не змінювався, незалежно від вихідної суми, і становив лише п’ять рублів. В даний час переклад клієнту Мегафона коштує 6% від суми платежу, а абоненту іншого оператора – 8, 5% від суми. Комісія стягується з відправника, одержувач нічого за це не платить.

Особливості надання опції:

 • на рахунку може залишитися 0;
 • мінімальний розмір відправлення – 1 рубль;
 • максимальний розмір одного відправлення – 15 000;
 • за добу не більше 40 000;
 • за місяць не більше 40 000.

Як перевести з Мегафона на Мегафон через повідомлення?

Скинути гроші можна і через СМС, для цього його потрібно просто відправити. Наприклад, ви хочете «подарувати» комусь 300 рублів, відправляєте йому звичайне SMS, а в тексті пишіть #300. При бажанні можна через пробіл додати свій коментар (тобі в подарунок, хочу допомогти і т. п).

Для власників Айфонів варто відзначити, що перед тим, як відправити кошти, відключайте iMessage. Для цього відкриваєте “Налаштування” і “Повідомлення”.

Як перевести гроші з Мегафона на Мегафон?

Після завершення процедури можете підключати все знову. Необхідність у цих діях полягає в закритості протоколу iMessage.

Крім того, у вас є можливість відправки запиту для поповнення вашого рахунку, для цього просто скидаєте другу чи родичу повідомлення з текстом #сума?. Одержувач запиту підтверджує дію – на ваш рахунок надходять зазначені грошові кошти. Наприклад, скидаєте #200?.

Послуга надається безкоштовно, тобто комісія складе 0%, якщо ви хочете перевести гроші клієнту Мегафона, але якщо користувачеві інший мобільно зв’язку – 5% або мінімально 10 рублів. Опція доступна як власникам смартфонів, так і тим, хто користується простим кнопковим апаратом. Деякі нюанси:

 • мінімум перекладу – 1р;
 • максимум – 15 000;
 • загальний розмір переказу за добу і за місяць – 40 000.

Інші можливості

Якщо ви є активним користувачем інтернету, можете скористатися спеціалізованими електронними сервісами, що знаходяться в загальному доступі. Це можна зробити і на офіційному сайті компанії. Просто вводите у формі суму, телефон одержувача свій номер, відзначаєте галочкою, що ви не робот і все. Можете перейти по ссылке https://money.megafon.ru/pay-mobile.

Як перевести гроші з Мегафона на Мегафон?

Крім того, існує пропозиція “Мобільний переклад”, у всіх абонентів вона йде за замовчуванням, але якщо ви коли-то її відключали, просто вводите USSD запит *105*220*0# і виклик. Або відправляєте SMS на 3311 з цифрою 1. Так можна оплачувати:

 • різні штрафи;
 • кредити;
 • компослуги;
 • перевести гроші без комісії і багато іншого.

Діє також опція «Мобільний переклад вся Росія», з її допомогою можна відправляти гроші на номери Мегафон по всій Росії. Набрати комбінацію *162*сума *номер одержувача# або *162*номер*сума #. Далі необхідно дочекатися відповідного повідомлення і слідувати надісланої інструкції. Але на балансі після відправки повинно залишитися мінімум 10 рублів. Найменший допустимий поріг, який можна перекласти – 1 рубль.

Можна переказати кошти через Особистий кабінет. Для цього знадобиться доступ до мережі і додаток Мегафон. Для початку потрібно пройти авторизацію. Пароль прийде в повідомленні, а логіном є ваш номер.

Для перекладу заходьте в ЛК і знаходите відповідний розділ, можна пройти по посиланню https://money.megafon.ru/transfer/phone/ і ввести дані у відкриту форму. Додаток легко скачати на офіційному сайті або в магазинах Apple AppStore або Play Маркет.

Як перевести гроші з Мегафона на Мегафон?

Ще один варіант поповнення рахунку через інтернет – використання платіжних систем. Зараз в інтернеті маса сервісів, що пропонують подібні послуги. Ці ресурси є свого роду посередниками і беруть за свої послуги комісію 3-5%. Для того щоб уникнути втрати своїх фінансів через шахраїв, краще знайти перевірений сайт. Можна пошукати на нього відгуки або запитати у знайомих.

Сподіваюся, я зміг повністю розкрити питання, як перевести гроші з Мегафона на Мегафон. Як бачите, варіантів кілька, є з чого вибирати. На мій погляд, найбільш вигідний та зручний варіант – переказ через SMS, тим більше платити вам додатково нічого не потрібно. Для того щоб уникнути подібних ситуацій, і не залишитися з нульовим балансом, можна підключити до симкарте автоплатеж або опцію Живий баланс, щоб контролювати свої послуги. Ну а якщо ви самі опинилися в такій ситуації, ви завжди можете попросити допомоги одного або зателефонувати за його рахунок. А яким способом ви користуєтеся? Часто поповнюєте комусь рахунок? Залишайте свої коментарі.

З повагою, Віктор!

Як перевести гроші з Мегафона на Мегафон?