Upstart calculator 1.04

15

upstart calculator безумовно змусить вас мислити трохи ширше. Відмінною особливістю калькулятора є те, що межа його можливостей залежить від уяви користувача. Користуватися ним не складніше ніж штангою, а ефект від його використання може перевершити результат застосування штанги бодібілдером.

Більшість процесів автоматизовано і логічно організовано. В один клік ви можете виконати величезну кількість обчислень. Все що вам для цього потрібно написати рішення задачі яке може включати необмежену кількість змінних (значення для яких можна вводити безпосередньо в процесі виконання), функцій (які ви можете створювати самі), масиви і ваші константи. Результат буде отриманий таким яким ви хочете його бачити (включаючи проміжні результати і супутню інформацію), і збережений в історії.

Але якщо вам потрібен звичайний калькулятор, будьте готові витратити час для вивчення всього його потенціалу. Без сумніву, володіючи цими знаннями ви повернете витрачений час з великим запасом.

Важко уявити калькулятор без можливості зберегти число в комірці пам’яті. Але тут 10 + 2 комірки з можливістю звертатися до них з формули, округляти значення, додавати коментарі і повернути попереднє значення якщо ви зробили помилкове дію.

А як щодо двох калькуляторів за ціною одного? ви можете відкрити другий калькулятор і робити паралельні обчислення, дуже зручно. І звичайно ж, ваші розрахунки будуть (або не будуть) збережені в історії.

У журналі історії ви зможете скористатися, при необхідності, пошуком за ключовими словами, тому як гортати 1000 записів досить довго і утомливо. Але що якщо вам потрібно отримати суму декількох результатів? немає нічого простішого, просто відзначте потрібні позиції і виберіть з меню бажану операцію. А якщо ви вирішите змінити телефон, перенести історію на новий девайс допоможе імпорт/експорт.