Нова проблема виявлена в iPhone X

487

І знову від новоспечених власників гаджета iPhone X надходять сумні новини. В цей раз своєю “бідою” поділився автор каналу AppleGeek на Youtube. Опис “трабла” з відео – далі у статті.

Як виявилося, при зниженні температури дисплей смартфона починає погано реагувати на дотики. Мова не йде про “критичних значеннях” в -30 градусів, досить вийти з теплого приміщення на вулицю з телефоном у руках.

Крім того, якщо натискати на екран в нижній його частині, то можна почути незвичайні клацання. Проблема полягає в тому, що дисплей не зовсім щільно прилягає до корпусу, з-за чого пристрій перестає подавати які-небудь відповідні реакції на дотики.

Під наступним відео було залишено кілька коментарів, які вказують на наявність подібних дефектів у інших користувачів iPhone X. А деякі пишуть про появу дивне зеленої смуги.

На момент написання статті офіційна сторона виробника Apple заявила про те, що апарати з “зеленою смугою” можна віднести в точку продажу і замінити на інший телефон при дотриманні інших гарантійних умов.