Як перекинути фото з Iphone на компютер Windows, Mac

332

Доброго дня. Одним з достоїнств мобільних гаджетів Apple є якісна камера, здатна робити круті знімки. Але нерідко у власників «яблофонів» виникає питання – як перекинути фото з Iphone на комп’ютер, особливо, коли пам’ять на пристрої починає закінчуватися. У цьому огляді розглянемо декілька простих методів копіювання зображень на ПК.

ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Як перенести фото з iPhone на комп’ютер iMac або MacBook
  • Як завантажити фото з Iphone на комп’ютер Віндовс
  • Використовуємо iPhoto
  • Як завантажити фото з iPhone на ПК використовуючи Wifi

Як перенести фото з iPhone на комп’ютер iMac або MacBook

Оскільки мова йде про продукцію одного виробника, то виконати наступні маніпуляції можна буде з використанням вбудованого софтвера OS X – утиліти «Захоплення зображень». Знайти її можна за допомогою відповідного запиту, що вводиться в рядок пошуку:

Зазначене ПО дозволить з легкістю скопіювати потрібні картинки з пам’яті девайса в будь-який каталог ноутбука. Попередньо необхідно з’єднати Айфон кабелем, запустити стандартне програми для захоплення. У вікні побачите всі знімки, розташовані в пам’яті гаджета. Можна вибрати окремі файли, або імпортувати всі, використовуючи відповідні кнопки:

Як перекинути фото з Iphone на компютер Windows, Mac

Як завантажити фото з Iphone на комп’ютер Віндовс

Можна встановити програму iTunes, яка відмінно працює в середовищі Windows. Але можна обійтися і без інсталяції стороннього софту, адже ОС компанії Microsoft здатна розпізнавати підключений iPhone як звичайний знімний накопичувач.

  • Досить вибрати потрібну дію з меню автозапуску – «Імпортувати»:

Як перекинути фото з Iphone на компютер Windows, Mac

  • Якщо ж перелік варіантів не відображається, то можна відкрити «Провідник» (Мій комп’ютер) і там побачите підключений до ноутбука пристрій:

Як перекинути фото з Iphone на компютер Windows, Mac

  • Досить виконати подвійний клік лівою кнопкою мишки для відкриття файлової системи смартфона. Заходимо в «Internal storage» (внутрішнє сховище) і знаходимо папку «DCIM», в якій розташовані всі фото, зняті на камеру «яблуфона»:

Як перекинути фото з Iphone на компютер Windows, Mac

Тепер можете сміливо копіювати, видаляти, переміщати елементи на ПК.

Використовуємо iPhoto

Ця утиліта вбудований в OS X і значно спрощує процедуру роботи з графічними файлами. За замовчуванням, вона запускається автоматично, як тільки Ви підключаєте кабелем телефон до Макбуки. Інтерфейс гранично простий – перед Вами перелік фото, вибираєте потрібні, а потім клікаєте на кнопку «Імпортувати…» (Import Selected), розташованої в правому верхньому кутку:

Як перекинути фото з Iphone на компютер Windows, Mac

Зверніть увагу, що як тільки Ви захочете перенести фото з Афйона на комп’ютер, ви зробите необхідні маніпуляції в додатку, система запропонує Вам видалити скопійовані дані з пам’яті мобільного гаджета. Це робиться з метою усунення дублів і економії дискового простору. Але Ви можете відмовитися від подібних варіантів і залишити знімки (вибираємо «Keep photo»).

Як завантажити фото з iPhone на ПК використовуючи Wifi

Якщо немає бажання користуватися кабелем, то реально перемістити файли бездротовим шляхом. Процедура нескладна, але вимагає деяких підготовчих дій. Спочатку потрібно синхронізувати обидва пристрої, об’єднати:

  • Один раз доведеться все ж використовувати шнур USB. Після з’єднання відкриваємо на комп’ютері програму iTunes і у списку ліворуч клікаєм по найменуванню Вашого гаджета. Потім зверху вибираємо вкладку «Огляд», переглядаємо перелік опцій і активуємо «Синхронізацію WIfi» (ставимо галочку в потрібному місці):

Як перекинути фото з Iphone на компютер Windows, Mac

  • Тепер для відправки файлів з телефону Apple на ноутбук достатньо відкрити параметри мобільного девайса (розділ «Основні»), увійти в меню бездротової синхронізації (iTunes – Wifi) і натиснути на кнопку сполучення:

Як перекинути фото з Iphone на компютер Windows, Mac

  • В області повідомлення з’явитися значок з двома стрілками, який сигналізує про режим відправки даних. Відкривайте файловий менеджер, вибирайте знімки і переносите їх в будь-яку папку ноутбука.

Я розповів про нескладних і робочих способи, як перекинути фото з Iphone на комп’ютер, незалежно від версії операційної систем, з використанням вбудованого і стороннього софту. А який метод у Вас на озброєнні? Може знаєте шляхи простіше – поділіться ними в коментарях.

З повагою, Віктор!