У rockstar games launcher виявлені згадки unreal-версій gta iii, vice city і san andreas

19

Як нам всім добре відомо, чутки на порожньому місці не з’являються. Повідомлення про те, що rockstar готує ремастери grand theft auto iii, vice city і san andreas з’являються занадто часто, щоб бути простими збігами, і ось, годину тому на порталі gtaforums з’явилося нехай і дуже розпливчасте, але все ж згадка даних проектів.

Так, один з адміністраторів порталу виклав скріншоти дампа пам’яті rockstar games launcher, де були виявлені згадки деяких unreal-версій всіх трьох вищевказаних ігор. Імовірно, постфікс unreal є прямим натяком на факт використання в ремастерах движка unreal engine. Про те, що оновлена трилогія переїде на творіння epic games, змі повідомляли ще в серпні.

Також важливо нагадати, що минулого тижня в південній кореї був офіційно присвоєний віковий рейтинг перевидання трилогії 3d-ігор серії grand theft auto. Все складається в досить правдоподібну картинку.

Існує думка, що офіційний анонс, а, може і відразу анонс з релізом, відбудеться вже 22 жовтня — в день двадцятиріччя з дня виходу grand theft auto iii. Це було б логічно і символічно.