Як на Youtube com activate ввести код з телевізора?

701

Здрастуйте, дорогі гості, постійні читачі блогу IT Технік. Хочу поділитися порадами щодо Youtube com activate – ввести код з телевізора і активувати перегляд відео через телевізійні пристрої Smart, комп’ютері.

Без сумніву, Ютуб є найпопулярнішим хостингом Video контенту. Щодня сюди додаються сотні тисяч роликів різної тематики, які переглядають мільйони користувачів по всьому світу. А деякі кліпи здатні в найкоротші терміни набирати більш як мільярд переглядів. Але не завжди зручно споглядати якісне відео на невеликому дисплеї монітора. Хотілося б зацінити його на телевізорі з великою діагоналлю. Зараз розповім, як це провернути.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Приховані можливості техніки
 • Використовуємо для підключення Wifi
 • Youtube com activate – як ввести код з телевізора
  • Рішення #1
  • Рішення #2
  • Рішення #3
  • Рішення #4
  • Youtube Activate для консолей PS

Приховані можливості техніки

Цілком імовірно, що у Вашому будинку є безліч мультимедійних пристроїв, які мають унікальні особливості, але Ви про них навіть не підозрюєте. Сучасні Smart TV мають у своєму арсеналі утиліту Youtube, незалежно від виробника – будь то LG, Samsung (Самсунг) або Sony Bravia (Соні).

Відповідно, Ви можете запросто запускати програму на «телик» і радіти не тільки зображення у високому дозволі, але і потужному звуці, який колонки ноутбука ніколи не зможуть відтворити.

Як на Youtube com activate ввести код з телевізора?

Досить виконати активацію Youtube.com Activate, щоб включити додаткову можливість Вашого ТБ. Подібний функціонал також підтримують приставки Android TV, Apple TV, практично всі Смарт телевізори. А ось з ігровими консолями не все так гладко, наприклад, для реалізації функціоналу на Xbox, потрібно придбати преміум підписку Gold.

Використовуємо для підключення Wifi

Найпростіший спосіб, який вимагає наявності відповідного бездротового модуля на телевізійному приймачі і роутера, передавального інтернет сигнал. Головне, щоб смартфон, з якого буде транслюватися відео, знаходився в одній мережі з ТБ. Потім в налаштуваннях мобільного гаджета слід вибрати зі списку то пристосування, на яке буде передаватися картинка. Я не буду вдаватися в подробиці, оскільки даний аспект детально описував в одній з попередніх статей – ось посилання.

Youtube com activate – як ввести код з телевізора

Чимало користувачів не розуміють, куди вводити активаційний код і взагалі – з чого починати. Далі розповім про декілька елементарних методах, а Ви вже самі обирайте, який більше підходить.

Рішення #1

У налаштуваннях Ютуб на ТБ слід знайти дія «Зв’язати пристрої», після чого Вам буде надано пароль.

Його слід вказати на сайті Youtube.com запустивши його в браузері на комп’ютері (запис повинен бути той же), в розділі “Підключені телевізори». Побачите поле введення і кнопку додавання:

Як на Youtube com activate ввести код з телевізора?

Крім цього, на сторінці надана коротка і зрозуміла інструкція.

Рішення #2

Як мені здається, найпростіший варіант. Його суть наступна – на телевізорі запускаємо Ютуб, відкриваємо меню, вибираємо «Увійти». Тепер має відобразитися код. Отримані цифри і букви необхідно прописати на сайті www youtube com activate у наступному вікні:

Як на Youtube com activate ввести код з телевізора?

Якщо у Вас є декілька облікових записів, то слід вказати той, який прив’язаний до Smart TV. Необхідно буде ввести пароль для входу в обліковий запис. І після надання дозволу на перегляд, ця можливість стане активною на ТБ.

Рішення #3

Цей шлях актуальне для власників пристроїв з ОС Android.

 • Спочатку на телик отримуємо пароль (як це робиться – розповідав вище);
 • Відкриваємо на Андроїд смартфоні програму Youtub, в меню «Підключені…» – дія «Додати…»;
 • Залишилося тільки зробити введення коду і виконати додавання пристрою.

Як на Youtube com activate ввести код з телевізора?

Рішення #4

Хочете робити не так як усі? Тоді варто використовувати більш витончений метод.

У налаштуваннях TV необхідно відшукати пункт, який відповідає за підключення до екрану мобільного девайсу. Якщо вдасться це здійснити, то побачите на дисплеї код.

Тепер заходимо зі смартфона в браузер, йдемо сюди, бачимо поле вводу, куди слід вставити пароль.

Як на Youtube com activate ввести код з телевізора?

Youtube Activate для консолей PS

Щасливі власники ігрових приставок PS3 або 4/Pro можуть насолоджуватися роликами Ютуб, використовуючи вбудований софт. Потрібно всього один раз виконати конфігурацію:

 • Йдемо в розділ «Настройки і вхід» і переходимо до команди «Увійти». Побачите код.
 • На комп’ютері відкриваєте Гугл Хром або будь-який інший браузер і завантажуєте сайт за адресою.
 • Вводите набір символів для активації і клікаєте на кнопку «Дозволити».

Як бачите, практично всі розглянуті рішення мають певну схожість. Прив’язка виконується за лічені хвилини і не повинна заплутати навіть новачків. Варто лише за посиланням Youtube com Activate ввести код з телевізора і потрібний функціонал буде активований для ТБ.

З повагою, Віктор!