Saints row – відомості про персонажів, кастомізації, коорперативі

55

Не кожен день вам надається можливість побудувати свою кримінальну імперію з нуля. Саме цього домагається volition з майбутнім перезавантаженням saints row. Пройшла пара тижнів з тих пір, як студія випустила оглядовий трейлер, але фанати серії, хочуть більше подробиць. Хоча ігровий процес буде представлений «коли буде готовий”, у нас є трохи більше інформації.

На веб-сайті saints row детально описаний ряд функцій, які ми можемо очікувати в новій грі, а також деяка інформація про вашу нову команду. Вам належить вести свою банду з групи вуличних бандитів в злочинну імперію, що охоплює весь санто-ілесо. Однак, хоча це новий напрямок для серії, volition включила класичні елементи, такі як флер і пурпурні костюми.

” будьте впевнені, це все ще велика частина особистості святих. Ми починаємо з того, що показуємо святих на початку їх кримінального шляху, по ходу гри вони формують святих і піднімаються на вершину злочинного світу, попутно пожинаючи нагороди і поповнюючи ряди рекрутів. Чим далі вони підуть цим шляхом, тим більше ви побачите, як пурпурна» уніформа “вступає в гру, і тим більше візуально прикрашеними пурпуром і флер-де-лис стають святі, їх штаб і їх новобранці”.

Нас також познайомили з командою; ніна-водій для втечі, кевін-шукач гострих відчуттів, елі-ідейний натхненник бізнесу, а також ви, бос. “незалежно від того, як ви виглядаєте, ви – справжня машина вбивства, яка спочатку стріляє, а потім запитує», – йдеться в описі. “бос занадто самовпевнений і погано виконує накази. Ви повинні вирішити, ким ви хочете бути і робити те, що хочете, стати самостійним і сформувати нових святих».

Новий saints row також може похвалитися «кращою кастомізацією». Глибока система кастомізації дозволить вам вибирати з восьми різних голосів, багатошарового одягу і настроюються транспортних засобів, які можна безпечно зберігати у вашому гаражі.

Що стосується обстановки, то «санто-ільесо – це яскраве вигадане місто в самому серці південного заходу америки; ви зможете втілити в життя фантазію про побудову власної кримінальної імперії в абсолютно новому величезному відкритому світі. Оскільки це нове місто, ви побачите кілька знайомих і впізнаваних магазинів, а також безліч нових”. Також будуть представлені нові радіостанції, але по музиці буде окремий щоденник розробників.

Нарешті, saints row буде пропонувати плавний кооперативний режим входу / виходу протягом всієї гри, який буде працювати на консолях всіх поколінь. Також є “дивовижні сюрпризи для кооперативу”, які ми побачимо пізніше.