Смартфон google pixel 6 pro з’явився на короткому відео

17

Google випередила можливі витоки інформації про смартфони pixel 6 і pixel 6 pro, провівши попередній анонс пристроїв ще в серпні і розповівши про те, що вони будуть працювати на чіпі tensor власної розробки. Однак техноблогеру брендону лі (m. Brandon lee), схоже, вдалося відобразити на відео попередню версію pixel 6 pro.

Джерело: twitter / @thisistechtoday

Google, звичайно, не приховувала зовнішнього вигляду смартфонів і навіть розмістила їх макети в фірмовому магазині в нью-йорку, щоб люди могли з ними ознайомитися. Екземпляр на відео в точності повторює те, що публікувалося до теперішнього часу — за винятком символу на задній кришці замість традиційного логотипу google. У верхній частині дисплея є виріз для фронтальної камери, а всі кнопки розміщені на правій грані.

I think this may be the first hands on video leak of a google pixel 6 pro. Fyi: the logo would indicate that this is likely an early production test unit, so that means there may be some differences between what you see here and the actual production device. # teampixel pic.twitter.com/4qsvdktqa7

– m. Brandon lee | this is tech today (@thisistechtoday) september 21, 2021

На тильній стороні смартфона знаходиться блок збудованих в лінію основних камер. У моделі pixel 6 pro цей блок має глянсову металеву окантовку, тоді як у молодшої pixel 6 вона має більш темне матове виконання. Дисплей пристрою на відео включений, проте картинка на ньому особливого інтересу не представляє — це первинна настройка android 12. Модель pixel 6 pro володіє 6,7-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю qhd + і частотою оновлення 120 гц.

Дата повномасштабного анонсу нових смартфонів pixel 6 і pixel 6 pro офіційно не призначена, google також не озвучила дату надходження моделей у продаж і їх роздрібні ціни. Але, враховуючи досвід попередніх років, релізу пристроїв варто очікувати в жовтні.