Garry’s mod продалася тиражем понад 20 млн. Копій

9

Як випливає з назви, garry’s mod спочатку був модом source engine, який дозволяв користувачеві возитися з фізикою, моделями і реквізитом цього движка. Мод був випущений в 2004 році, перш ніж породити автономний продукт на steam в 2006 році. Тепер, у 2021 році, garry’s mod продав вражаючі 20 мільйонів копій.

Це досить вражає для гри, в якій немає ні цілей, ні розповіді, ні стимулів, хоча гравцям вдалося створити в ній досить божевільні і блискучі карти, моди і режими. Як сказав гаррі ньюман в 2019 році, рольові можливості гри – одна з найпривабливіших сторін для гравців. “рольові режими гри все ще важливі”, – сказав він,-але вони самі по собі можуть включати в себе тисячу інших під-ігрових режимів».

Незважаючи на те, що на горизонті маячить якесь продовження, продажі garry’s mod, схоже, швидше прискорюються, ніж падають: гра досягла позначки в 10 мільйонів продажів в 2016 році через 10 років після виходу. Знадобилося ще п’ять років, щоб додати до цієї цифри ще 10 мільйонів. На жаль, ньюман не отримує жодного долара за кожну продану копію.

Що стосується свого роду сиквела, або точніше наступника, він називається s&box і досить хороший. Facepunch відмовилися від планів використання unreal engine 4 на користь движка half life: alyx source 2.