Більше сотні nft із серії bored ape yacht club продали на аукціоні за $24,4 мільйона

10

Попит на невзаимозаменяемые токени (nft) стає все більш високим. З молотка аукціону sotheby’s пішла колекція з 101 nft із зображеннями мавп із серії bored ape yacht club. Лот був проданий за вражаючі $ 24,4 мільйона, що робить продаж однією з найбільших за всю історію nft.

У травні за $16,9 мільйона була продана колекція з дев’яти nft cryptopunks, а в березні цифровий художник beeple продав колаж зі своїх робіт за $ 69 мільйонів. Хоч ці продажі і не зовсім правильно порівнювати безпосередньо, оскільки колекція bored ape yacht club містила 101 предмет, а beeple продав лише одне зображення, вони демонструють, що попит на nft не слабшає. Покупці охоче купують цифрові предмети колекціонування, а ринок продовжує зростати.

Серія nft bored ape yacht club була випущена в квітні. Вона складається з 10 тисяч мавп з довільним поєднанням ряду аксесуарів, таких як капелюхи, пов’язки на очі, окуляри, намиста, курильні трубки і багато іншого. Покупці мавп стають почесними членами клубу, який повинен надавати різні привілеї. В даний момент це в основному доступ до ексклюзивних товарів, бонусних nft і використання онлайн-дошки для графіті. Власники мавп також отримали nft собак від yuga labs, творця серії.

В даний момент найдешевша мавпа продається за $149 тисяч. Цінність у просуванні nft побачили аукціонні будинки з багатовіковою історією, такі як sotheby’s і christie’s, на які зараз припадає левова частка продажів цифрових предметів колекціонування.