Кевін сміт хоче зіграти незвичайного героя в новій “фантастичній четвірці”

19

Мало що відомо про майбутній фільм « фантастична четвірка » від marvel studios, хіба що, за винятком того, що режисером виступить джон уоттс. Але, мабуть, одним з найбільш інтригуючих аспектів фільму є те, хто виконає ролі членів команди.

Більшість фанатів хочуть, щоб ролі ріда річадрса і сью шторм дісталися джону красінскі і емілі блант відповідно, хоча самі актори, за повідомленнями, не отримували повідомлень від marvel studios і, по всій видимості, поки не готові стати частиною в mcu.

Але за те знайшовся той, хто не відмовився б зіграти у фільмі-це кевін сміт. Про своє бажання він висловився в недавньому інтерв’ю et canada, і він навіть назвав персонажа, якого хотів би зіграти.

Оскільки ми незабаром попрямуємо в світ фантастичної четвірки, потрібно згадати про віллі лампкіна – листоноші, якого стен лі грав у фільмах « фантастична четвірка ». Цей персонаж не має жодних проблем. Він просто доставляє пошту. Якби кевін файгі сказав мені, щоб я став лампкіном, я б грав його цілими днями. Його, а не героя.

Як вже повідомлялося вище, ми не знаємо, яким буде фільм ” фантастична четвірка » в mcu, але, якщо в ній з’явиться відомий листоноша з коміксів marvel, швидше за все, студії не потрібно буде довго шукати потрібного виконавця – оскільки кевін сміт виглядає цілком підходящою кандидатурою.