Творці sable розповіли про значимість ховербайков і масок в світі гри

8

Видавництво raw fury і студія-розробник shedworks за останній тиждень представили два ролики з циклу про ключові складові світу своєї пустельної пригоди sable.

Джерело зображення: steam

Нагадаємо, sable запропонує користувачам разом з однойменною героїнею і її ховербайком simoon відправитися в священну подорож (воно називається планеризм) по великій пустелі.

Перше з двох відео присвячене ховербайкам-у кожного з них в sable свій характер і зв’язок з власником. Simoon можна буде тюнінгувати (прокачування впливає і на керованість), знаходячи або заробляючи нові деталі.

Другий ролик розповідає про значимість масок. Її вибір у світі sable є невід’ємною частиною дорослішання: діти носять нейтральні маски (і, незважаючи на заборону, індивідуалізують їх), а з відправленням в планеризм можуть їх змінювати.

Нові маски видобуваються шляхом заробляння спеціальних значків (квести, торгівля). Судячи з усього, будь-якої геймплейної цінності маски не несуть, але виступають в якості форми самовираження.

Крім іншого, в sable обіцяють “унікальний стиль малювання«,» неповторну атмосферу” і саундтрек від корейсько-американської виконавиці мішель заунер (michelle zauner), більш відомої як japanese breakfast.

Sable надійде в продаж 23 вересня поточного годаxbox game pass (пк і консолі).