” як це-жити в епоху вікінгів?”: стала відома дата виходу інтерактивного туру для assassin’s creed valhalla

6

Французьке видавництво ubisoft оголосило дату випуску нового інтерактивного туру для assassin’s creed valhalla . Всі власники гри зможуть абсолютно безкоштовно отримати його 19 жовтня.

Самостійна версія також буде доступна для пк-гравців за допомогою майданчиків ubisoft connect і epic games store за ціною 16,99 фунтів стерлінгів. Більш того, на початку 2022 року тур вперше добереться до ps4, ps5, xbox one, xbox series s/x, stadia і luna.

Ви коли-небудь мріяли дізнатися, як це-жити в епоху вікінгів?”інтерактивний тур: епоха вікінгів” вийде в якості доповнення до #assassinscreed #вальгалла 19 жовтня. Pic.twitter.com/cci6u5uvvh

– ubisoft russia (@ubisoftrussia) september 14, 2021

“інтерактивний тур: епоха вікінгів” продовжить традицію, закладену доповненнями “інтерактивний тур: стародавній єгипет” і “інтерактивний тур: стародавня греція” з минулих ігор серії. Даний освітній режим, створений в тісній співпраці з істориками та археологами, дозволяє досліджувати світ без необхідності битися. Примірявши на себе ролі різних героїв епохи, гравці зможуть взяти участь в їх маленьких пригоди і дізнатися більше про їх повсякденному житті. Крім того, в рамках туру можна буде вивчити історію норвегії та англії ix століття.