VSCO онлайн для компютера як завантажити, встановити?

382

Вітаю! Багато власників мобільних гаджетів звикли до крутого графічному редактору VSCOCam. Але деяких цікавить можливість використання VSCO онлайн для комп’ютера. Про це і піде мова в даному огляді.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Що за додаток VSCOCam®?
 • Запускаємо VSCO онлайн для комп’ютера
 • Альтернатива VSCO онлайн редактора для ПК

Що за додаток VSCOCam®?

Цей софт є унікальним у своєму роді і призначений для людей, які роблять багато знімків на камери своїх смартфонів з метою подальшої обробки. Незважаючи на великий функціонал, утиліта дуже проста в експлуатації, навіть новачки зможуть розібратися з інтерфейсом за лічені хвилини.

Зазначу, що VSCO онлайн редактор (скачать який для Андроїд можна за посиланням, а під iOS – тут) не є типовим інструментом для накладення фільтрів, корекції яскравості і контрастності. Це щось більше, практично професійна студія порівняйте для фотографів.

До речі, З розробкою займається однойменна компанія, яка створила чимало доповнень для програми Photoshop. А розшифровується назва софта так – Visual Supply Co Camera (навіть не знаю, як правильно це перекладається).

Ось один з маркетингових ходів компанії – порівняння знімка, зробленого на iPhone (модель, на жаль, не уточнюється) і з застосуванням програми VSCOCam:

VSCO онлайн для компютера як завантажити, встановити?

Однозначно, справа більш насичені світла і контрастність краще, але деякі деталі сильно затемнені. Загалом, є до чого причепитися.

Як Ви вже, напевно, здогадалися, утиліта дозволяє не тільки працювати з уже знятим матеріалом, але і робити фотки в режимі онлайн, попередньо «приміряючи» ефекти. Підтримується не тільки основна камера смартфонів, але і фронтальна (що вже є перевагою перед аналогами).

Вище я давав посилання на скачування під різні мобільні платформи. Але можна завантажити і безпосередньо на офіційному сайті. Там же розміщений детальний огляд можливостей.

Запускаємо VSCO онлайн для комп’ютера

На жаль, розробники не створили версію для ПК, але це не привід засмучуватися, адже у нас в розпорядженні є дивовижний інструмент – емулятор ОС Android – Bluestacks.

Я вже неодноразово згадував про нього, коли розповідав про запуск Шазам, Яндекс Транспорт на ноутбуці.

Що потрібно зробити?

 • Йдемо на сторінку завантаження емулятора. Вона російською мовою, тому проблем з пошуком кнопки скачування бути не повинно;
 • Встановлюємо прогу стандартним способом – подвійне клацання мишкою завантажений файл, вибираємо диск і папку інсталяції (або залишаємо за замовчуванням);
 • Через кілька хвилин на робочому столі з’явитися ярлик Bluestacks;
 • Після відкриття утиліти знаходимо значок «Лупа» (повинен бути праворуч угорі) і вводимо запит «VSCO» (ВСЦО – не прокотить).

VSCO онлайн для компютера як завантажити, встановити?

 • Залишилося тільки встановити потрібну програму з маркету Google – Це займе не більше 10 секунд.

Ось тільки управління спочатку може здатися незвичним, адже для вибору необхідних фільтрів і т. д. доведеться використовувати не палець, а комп’ютерну мишу. Але, думаю, це суттєва проблема.

Альтернатива VSCO онлайн редактора для ПК

Чомусь багатьох відштовхує установка емулятора, тому я пропоную повноцінну заміну – інструмент Pixlr online. З його допомогою Ви зможете робити фото на веб-камеру і працювати з ними, або ж вибрати файли для редагування. Існує і web-версія утиліти:

Як тільки в програму будуть завантажені знімки, Ви зможете:

 • Накладати візуальні ефекти і фільтри (доступно більше десяти);
 • Наносити текстури на зображення, змінювати фон;
 • Додавати рамки різної тематики.

Кожен Ваш вибір відразу ж відображається на екрані, тобто Ви можете бачити, що підходить, а що – ні. Pixlr-O-Matic – один з найбільш популярних онлайн редакторів за кордоном, але останнім часом багато вітчизняні юзери також використовують його. Жодних емуляторів, установок і завантажень. Але є один недолік – інтерфейс англомовний. Хоча все гранично просто, впевнений, що Ви розберетеся!

Як бачите VSCO онлайн для комп’ютера скачати безкоштовно можна тільки за допомогою Bluestacks. Якщо цей варіант влаштовує – добре, у зворотному випадку варто наслідувати мій раді і користуватися альтернативою Пикслр.