Нові трейлери і запис ігрового процесу sonic colors: ultimate

10

У зв’язку з виходом перевидання sonic colors: ultimate на playstation4, xbox one, nintendo switch і pc (epic games store) видавець ѕедаі студія blind squirrel entertainment опублікували нові трейлери.також на каналі редакції nintendo everything було опубліковано відео, що демонструє п’ятнадцять хвилин ігрового процесу.вартість гри в playstation store становить 2849 рублів, в microsoft store — 40 доларів, ав eshop — 2 849 рублів.

Приєднуйтесь до соника в високошвидкісному пригоді! злойдоктор еггман побудував гігантський міжзоряний парк розваг, що рясніє неймовірними гірками і барвистими атракціонами, але онподдерживает його за допомогою захопленої інопланетної раси підназвою «віспи». Використовуйте блискавичну швидкість соника, щоб звільнити віспов і дізнатися секрети їх дивовижних здібностей, досліджуючи шість унікальних барвистих світів, кожен з которихнаполнен небезпечними ворогами і перешкодами. Тепер з приголомшливими покращеними візуальними ефектами, додатковими функціями, новим ігровим режимом і поліпшеним ігровим процесом-це все soniccolors ultimate.

Ключові особливості:

  • блискавична швидкість і безперервне дію-розганяйтеся до неймовірної швидкості, що підвищує адреналін,переміщайтеся по складних світах і маневруйте між небезпечними перешкодами. Точно розраховуйте свої атаки, щоб зарядити і досягти швидкості super sonic.
  • міжзоряний парк атракціонів-досліджуйте іподорож по захоплюючому оточенню,такому як солодка гора, наповнена чудовими солодощами, або аквапарк, наповнений морським життям і незліченними басейнами.
  • підсилення віспів-трансформуйте соника, використовуючи силу віспів, щоб перемагати ворогів і відкривати міжзоряний парк розваг. Проходьте крізь тверді об’єкти і знаходите альтернативні шляхи за допомогою нового нефритового віспа.
  • краще, ніж будь-коли-гра доступна на всіхплатформах і тепер ще більш барвиста, ніж будь-коли, з поліпшеними візуальними ефектами і графікою (4k на playstation іxbox), поліпшеним управлінням і безліччю інших поліпшеньігрового процесу.
  • режим rival rush mode-перевірте свої навички ісразітесь з метал соником. Обженіть метал соника, щоб отримати очки!