Сортування YouTube-підписок за тематичними колекціях

436

Кожен відеоблогер на YouTube просить нас поставити відео лайк, підписатися на канал і натиснути кнопку-дзвіночок.

Перша прохання зробить можливим розміщення інших відео від цього блогера в наших користувача YouTube-рекомендаціях, друга додасть його канал в наш перелік підписок, а остання забезпечить доставку push-повідомлень про вихід нових відео на цьому каналі.

«Чому б не уважити прохання хорошої людини», – думають багато хто з нас і не завжди будучи серйозно зацікавленими, а так, по доброті душевній, підписуються на YouTube-канали. А потім, природно, перебувають в шоці, зайшовши на авторизовану домашню сторінку відеохостингу – скільки ж там всього непотрібного. І як тепер в цьому хаосі відшукати те, на що дійсно варто витрачати свій час?

Перелік підписок активного користувача YouTube може бути нескінченно довгим. Раніше, до травня 2015 року інтерфейс відеохостингу передбачав каталогізацію користувальницьких підписок. За допомогою штатних функцій сайту підписки можна було сортувати за тематичними папками і переглядати нові відеоролики каналів, згруповані за темами. У травні 2015 року ця функція сайту була скасована. З цього часу все, на що ми підписані на YouTube, бовтається довгим переліком на панелі зліва. І ми можемо бачити новий контент або в загальній масі відео у розділі «Підписки», або на сторінці кожного окремого каналу.

Але ніяк не в умовах тематичної угруповання – новини до новин, пізнавальне до пізнавального, розваги до розваг і т. д. Більше того, у нас навіть немає можливості сортування наших обраних каналів за потрібне нам критеріям. Нам доступний лише передбачений сайтом відеохостингу принцип побудови підписок – спочатку ті, у яких є нові публікації, а потім в алфавітному порядку.

Як навести порядок у своєму акаунті YouTube? І упорядкувати свої підписки так, щоб відеоконтент потрібного змісту можна було дивитися в потрібний час і під потрібний настрій.

Розширення YouTube Subscription Manager для браузерів, що підтримують роботу з магазином Google Chrome, покликане навести лад у користувача YouTube-акаунтів. Воно реалізує на сайті відеохостингу можливість сортування підписок по окремих папках і пропонує зручний доступ до рассортированному контенту.

Після встановлення розширення в панелі зліва на сайті відеохостингу побачимо новий функціональний блок. Клікаємо напис «Subscriptions Groups +». По центру сайту відкриється середовище з функціоналом розширення: це віконце з двухпанельной компонуванням, де праворуч відображаються наші підписки, а зліва – ще поки що не створені тематичні папки. Тиснемо кнопку «Create new collection» і вводимо назву першої папки, куди будуть поміщені, наприклад, музичні канали.

Далі перетягуємо в створену папку все стосуються певної теми підписки. Якщо каналів багато, для спрощення їх каталогізації можна задіяти опцію «hide channels in collection». Вона приховає на панелі праворуч ті підписки, які вже додані в якусь папку. Видаляються канали з папок натисненням на кнопку-хрестик.

Для тематичних папок можна вибирати окремі іконки, правда, з невеликого переліку пропонованих варіантів.

Отже, YouTube-підписки розформовані за тематичними папками. Ці папки тепер будуть відображатися в функціональному блоці розширення на панелі зліва. Тут можемо розкривати папки і бачити каталогизированное подання YouTube-каналів. При натисканні кнопки відтворення папки відкриється хронологічно зведений перелік відео зі всіх каналів з єдиною тематикою. Всі ці відео в тому ж хронологічному порядку можемо відправити в плейлист.

Розширення додає на сторінку відображення відео в розділі «Підписки» свої кнопки фільтрації контенту. Тут можемо або задіяти перемикач «All» для відображення, відповідно, відео з усіх каналів, на які ми підписані, або включити лише окремі папки, виставивши їх перемикачі в положення «Включено».

Нарешті, остання особливість розширення – можливість сортування тематичних папок та їх вмісту за різними критеріями. Сортувати можна по активності YouTube-каналів, по числу непереглянутих нових відео, в алфавітному порядку і в довільному порядку, що настроюється нами на свій розсуд.

YouTube Subscription Manager, як і інші розширення Chrome, переміщається на інші користувальницькі пристрої або в переустановленные операційні системи разом з авторизацією у браузері за допомогою облікового запису Google. Таке переміщення не обмежується тільки автоматичною установкою розширення, як у випадку з багатьма іншими. YouTube Subscription Manager переносить на YouTube в новому Chrome всі створені нами раніше папки і розсортовані за ним підписки.

Розширення безкоштовне, його сторінка в магазині

Джерело: http://fastping.com.ua/