“ювілейне” видання tes v skyrim може позбутися підтримки багатьох існуючих модифікацій

8

Через місяць відбудеться реліз the elder scrolls v skyrim anniversary edition. Технічно нове видання являє собою special edition з великим набором фанатського контенту з “клубу творчості«, і, більш того, для всіх володарів» спеціального видання” оновлення до видання ювілейного буде абсолютно безкоштовним. Здавалося б, все чудово, суцільні плюси, якби не одна помічена моддером extrwi, автором інструментарію skse, особливість.

За словами моддера, в special edition використовується компілятор microsoft visual studio 2015, тоді як в anniversary edition було вироблено його оновлення до visual studio 2019. Як наслідок, багатьом авторам модифікацій доведеться оновити свої творіння, причому масштаб необхідних до внесення змін може бути воістину величезним: все залежить від обсягу і суті самої модифікації.

Як справедливо зазначає extrwi, багато авторів модифікацій могли вже відійти від справ, що зробить застосування їх контенту в anniversary edition просто неможливим. Слід дочекатися випуску ювілейного видання і почитати перші відгуки користувачів модифікацій. Якщо побоювання розробника підтвердяться, а вам дороги встановлені модифікації, то з оновленням «скайріма» слід почекати.