Як відкрити сайт Цензор немає в обхід блокування Роскомнагляду

316

Доброго дня. У більшості пострадянських країн діють заборони на відвідування різних Інтернет-ресурсів. У зв’язку з цим людей цікавить, як в браузері відкрити сайт Цензор немає в обхід блокування Роскомнадзора. Думаєте, що це неможливо? Далі розповім про прості способи, руйнує будь-які заборони.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Хто блокує?
 • Як відкрити Цензор немає в обхід блокування?
  • Використовуємо браузер Opera
  • Розширення FriGate
  • Альтернативні DNS
  • Анонімайзери
  • А як бути з Android-смартфонами?

Хто блокує?

В далекі часи, коли «всесвітня павутина» тільки зароджувалася, вона позиціонувалася як вільна мережа для обміну інформацією та спілкування. Але через роки, урядові органи різних держав помітили загрози, які виходять від деяких сайтів – це можуть бути ресурси для дорослих, сторінки, закликають розпрощатися з життям, файлообмінники і т. д. Як тільки Ви намагаєтеся переглянути такі джерела, то на екрані з’явиться щось подібне:

З одного боку, Роскомнадзор надходить правильно, заборонити провайдерам надавати доступ до подібних речей. Але не всі поділяють цю думку і вважають, що інформація повинна бути загальнодоступною, а люди самі в праві вирішувати – дивитися чи ні. Тема досить спірна, хотілося б дізнатися Ваші думки з цього приводу.

Але ось як обійти блокування Цензор немає (український новинний портал), і навіщо взагалі його «приховувати» від очей народу – не зовсім зрозуміле рішення.

Варто відзначити, що ентузіасти створили веб-сайт, на якому можна переглянути всі заборонені сторінки, хто їх додав і коли. Попереджаю. У списку є реально шокуючі матеріали (фото і відео):

Як відкрити сайт Цензор немає в обхід блокування Роскомнагляду

Як відкрити Цензор немає в обхід блокування?

Раніше я розповідав про браузері «TOR», який перенаправляє запити і вміло справляється з будь-якими заборонами. Але його величезним мінусом можна вважати низьку швидкість завантаження сторінок. Тому, я розповім про більш швидкісних методи.

До речі, багато корисного по темі Ви знайдете в моєї попередньої публікації «Як обійти блокування сайтів провайдером».

Використовуємо браузер Opera

У браузера Опера є один цікавий механізм, званий «Турбо», який покликаний стискати трафік і оптимізувати його для комфортного серфінгу в умовах низькошвидкісного інтернету (поганого сигналу). Але є в Turbo чудова властивість – при включенні функції починають запускати практично будь-які заблоковані сайти. На жаль, не всі.

Як відкрити сайт Цензор немає в обхід блокування Роскомнагляду

Розширення FriGate

Його можна завантажити безкоштовно на офіційному блозі розробників, вибравши свою версію браузера Chrome, Opera або Firefox). Після установки в Хромі з’явитися спеціальний значок (у правому верхньому куті), всередині якого буде відображатися латинська літера «P» (private) у момент включення шифрування при відвідуванні заборонених сайтів (в їх числі – і Цензор немає).

Як відкрити сайт Цензор немає в обхід блокування Роскомнагляду

Можете подивитися відео, як працює «Фригейт»:

Альтернативні DNS

Можна прописати в налаштуваннях мережевого адаптера адреси публічних ДНС серверів, до яких відносяться DNS Google. Не буду повторюватися, оскільки про це докладно писав тут.

Як відкрити сайт Цензор немає в обхід блокування Роскомнагляду

Недоліком цього способу є те, що в корпоративних мережах, що працюють через проксі, у Вас навряд чи вийде змінити налаштування TCP\IP. У таких випадках слід звернутися до інших варіантів вирішення проблеми.

Анонімайзери

Принцип роботи простий – заходьте на спеціальну сторінку, введіть в поле посилання, яку хочете відкрити і отримуєте результат. Подібних сервісів дуже багато, їх можна знайти в Гуглі більше десятка:

Як відкрити сайт Цензор немає в обхід блокування Роскомнагляду

А як бути з Android-смартфонами?

Рекомендую додаток для Андроїд пристроїв, яким сам користуюсь не перший місяць – VPN Master Free Unblock. Встановлюєте, запускаєте, програма сама обирає найшвидший сервер і з’єднується. Потім звертаєте утиліту і можете сміливо відкривати будь-які сторінки в браузері. Швидкість практично не втрачається, хоча розробники пропонують і платний варіант з необмеженим трафіком. Але мене влаштовує і безкоштовне рішення.

Як відкрити сайт Цензор немає в обхід блокування Роскомнагляду

Якщо бажаєте отримати більше інформації, як відвідувати Цензор немає в обхід блокування сайту Роскомнаглядом для того, щоб дивитися новини України, раджу перейти за посиланням.

З повагою, Віктор!