Shneider Host – хостинг, який подобається!

324

Доброго дня. Не так давно знайшов хостинг Shneider-host.ru з прийнятними тарифними планами і відмінними пропозиціями по продуктивності серверного обладнання. Далі розповім детальніше про сервіс, щоб Ви могли прийняти рішення про доцільність його використання.

Просто й ефективно!

Перейшовши на офіційний сайт Ви не побачите купу презентацій і нескінченний список слайдів з перевагами. Інтерфейс без будь-яких візуальних надмірностей, що особисто мені сподобалося. Ви відразу ж бачите перед собою тарифи на хостинг:

А якщо цікавлять додаткові послуги, то їх перелік знайдете у відповідному пункті головного меню. До замовлення доступні наступні можливості:

  • PRO-хостинг для сайтів, які створюють підвищене навантаження. Підійде для великих проектів з великою відвідуваністю.
  • Віртуальні сервера VPS – оптимальне рішення по продуктивності і вартості тарифів. Можна істотно заощадити при оплаті на кілька місяців вперед.
  • Виділений сервер – задоволення не з дешевих, але тільки такий варіант гарантує високу швидкість завантаження сторінок, блискавичну обробку запитів і надійність збереження даних. Саме відповідне рішення для бізнес-структур, які цінують безпеку інформації. Відмінність від попередньої послуги полягає в тому, що Вам надається окреме обладнання, яке буде обслуговувати тільки Ваші сайти. Ніякого “сусідства” і поділу ресурсів.
  • Реєстрація доменів. Можна перевірити доступність доменного імені в будь-якій зоні. Якщо воно не зайнято, відразу ж оформляєте на рік, згідно з діючими тарифами:

Shneider Host – хостинг, який подобається!

На всі послуги надається 30 днів тестового періоду. Ви вносите оплату одразу, але якщо протягом місяця Вас не влаштує результат, то кошти в повному обсязі будуть Вам повернені.

Важливі моменти

Зверніть увагу на помаранчеві кнопки, прикріплені до країв екрану. Зліва розташована посилання на shneider-host відгуки, а праворуч – виклик онлайн консультанта. Ви можете задати питання реальній людині, або ж переглянути найпоширеніші теми в розділі “Часті питання” (верхнє меню).

Shneider Host – хостинг, який подобається!

Щоб стежити за акціями і оновленнями сервісу досить періодично заглядати на сторінки Блогу”. Там же розповідається про багатьох секрети і корисних порад для вебмайстрів.

До речі, прочитав, що з березня 2017 року для всіх сайтів, розміщених на Шнайдер Хост, надається безкоштовний перехід на https з використанням сертифіката SSL Lets Encrypt.

Shneider Host – хостинг, який подобається!

Якщо виникають які-небудь сумніви щодо репутації хостингу, рекомендую перейти в розділ “Про компанію”. Крім більш ніж 10 років роботи в даній сфері, у shneider-host.ru безліч великих клієнтів, до числа яких незабаром я теж маю намір приєднатися.

Можливо, у Вас вже є досвід користування послугами Шнайдер Хост? Поділіться своєю думкою в коментарях до цього огляду.

З повагою, Віктор!