Apple оголосила дату початку продажів смарт-годин watch series 7

18

Почекавши кілька тижнів після презентації, американська компанія опублікувала терміни надходження новинок в роздрібний продаж. Всупереч прогнозам скептиків, затримка виявилася не надто великою: оформити попереднє замовлення всі бажаючі зможуть вже на цьому тижні.

Згідно з прес-релізом компанії, apple watch series 7 стануть доступні для попереднього замовлення в цю п’ятницю, 8 жовтня, а в продаж надійдуть 15 жовтня. У число країн, де аксесуар з’явиться в першу чергу, apple включила австралію, великобританію, сша, німеччину, францію, канаду, китай, індію, японію, мексику, південну корею, оае, росію, і інші регіони.

При бажанні покупці можуть скористатися послугою trade-in, обмінявши попередню модель apple watch на нові watch series 7 з доплатою. Apple також зазначила, що ремінці solo loop і braided solo loop можна буде придбати ексклюзивно в магазинах компанії.

У порівнянні з watch series 6 дисплей «сімки» збільшився в розмірі на 20%, а його яскравість зросла на 70%. Крім того, гаджет отримав більш міцне захисне скло і прискорену на 33% зарядку в порівнянні зі своїм попередником. Крім того, зміни торкнулися інтерфейс гаджета, ціна якого стартує з позначки в $399.