Розкрито перші подробиці нової call of duty, яка вийде в 2023 році

24

Хоча багато шанувальників call of duty зосереджуються на майбутній грі під назвою vanguard , яка вийде незабаром, один надійний джерело запропонував перші подробиці наступної частини франшизи, яка вийде через 2 роки.

Новини про call of duty 2023 року надходять від інсайдера тома хендерсона, який розкрив, що наступна частина буде розроблятися студією treyarch. Крім того, він визнав, що гра буде «напівфутуристичною», але при цьому більш приземленою, натякаючи, що в ній не буде бігу по стінах, як в infinite warfare і black ops 3 .

Treyarch’s next game is also semi-futuristic (boots on the ground) if you want 2023 info

— tom henderson (@_tom_henderson_) september 15, 2021

Зовсім недавно в мережі також з’явилася інформація, що в 2022 році вийде продовження перезапуску call of duty: modern warfare , якої вийшов у 2019 році. Враховуючи , що в цьому році нас чекає повернення в часи другої світової війни з call of duty: vanguard , в найближчі роки франшиза відвідає минуле, сьогодення і майбутнє, а значить, нас чекає чимало різноманітності, що не може не радувати.

Що ви думаєте про майбутні ігри серії call of duty ? чи задоволені ви, в якому напрямку розвивається франшиза? обов’язково поділіться своєю думкою в коментарях нижче!