Розумний термометр xiaomi з автономністю 2 роки коштує всього $8

18

Компанія xiaomi випустила корисний домашній прилад, що поєднує функції електронного термометра і гігрометра. Крім своїх прямих “обов’язків”, гаджет дозволяє забезпечувати включення інших приладів, що відповідають за створення мікроклімату в приміщенні.

Пристрій з невигадливою назвою xiaomi electronic thermometer and hygrometer оснащений контрастним дисплеєм на основі електронного чорнила розміром 35х35 мм. Визначення температури і вологості в приміщенні виконується за допомогою вбудованого високоточного цифрового датчика swiss sensirion. За запевненням xiaomi, він здатний точно реагувати на зміну важливих «погодних» показників.

Завдяки наявності модуля bluetooth, новинка працює в зв’язці з пристроями, що підтримують додаток mijia. Це дозволяє виводити всі дані вимірювань не тільки на екран електронного термометра/гігрометра, а також на дисплей смартфона. Отримана інформація зберігається в хмарі і відображається в додатку у вигляді графіків, дозволяючи користувачеві відстежувати зміну мікроклімату в приміщенні.

Крім того, при відхиленні від заданих значень в приміщенні автоматично включаються або вимикаються такі розумні пристрої, як кондиціонери, зволожувачі та електричні обігрівачі. У додатку також є рекомендації щодо вибору оптимальних умов в дитячих кімнатах.

Новинка живиться від батарейки стандарту cr2450, яка забезпечує пристрою до двох років роботи в режимі очікування, і поставляється з декількома видами кріплення (магніт і двосторонній скотч), що дозволяє проводити установку на вертикальні поверхні.

Електронний термометр і гігрометр xiaomi надійде в продаж в китаї вже завтра за ціною $8.