Хочете використовувати реверс-інжиніринг в роботі? otus розкажуть, як!

18

Фахівці, що працюють в галузі it, на певному етапі розвитку стикаються з нестачею знань або практичних навичок. Системні програмісти, адміністратори та аналітики інформаційної безпеки можуть підвищити якість своїх рішень, пройшовши єдиний в росії практичний курс з реверс-інжинірингу в онлайн-школі otus.

На інтенсиві reverse-engineering студенти навчаться вивчати вміст будь-якої програми за вихідним кодом. Це дозволить зрозуміти принципи дії софта, відновити алгоритм його роботи і знайти нові можливості застосування. Реверс-інжиніринг будується на двох способах дослідження-статичному і динамічному. При статичному методі код додатка розкладається на складові за допомогою спеціального по, а потім аналізується в розібраному вигляді. Другий сценарій передбачає запуск коду в ізольованому середовищі (так званій пісочниці) і аналіз його роботи в динаміці.

Курс підходить для системних програмістів, які розробляють низькорівневий софт, а також початківців вірусних аналітиків і фахівців з інформаційної безпеки. Учні освоять на практиці статистичний і динамічний аналіз, розберуть аспекти внутрішнього пристрою windows, зможуть знаходити і виправляти уразливості своїх систем і додатків. Студенти вивчать шкідливе пз і дізнаються, як його класифікувати на прикладах реальних malware з мережі — шифрувальників, банківських троянів і ботів.

Заняття стартують 30 вересня і триватимуть 5 місяців. Вони будуть проходити по понеділках і четвергах о 20: 00 за московським часом. Якщо хочете ближче познайомитися з курсом, відвідайте безкоштовний дводенний інтенсив «типові алгоритми роботи файлових інфекторів». Він пройде 21 і 22 вересня о 13:00. Проведе уроки артур пакулов-колишній вірусний аналітик kaspersky lab і викладач міжнародних магістерських програм з інфобезпеки.

Інші практичні навички будуть чекати вас на інтенсиві reverse-engineering від компанії otus. Крім того, партнери курсу certiport надають знижку 10% на складання сертифікаційних іспитів ec-council (eha, cfa) всім студентам! для реєстрації на майбутній семестр пройдіть вступний тест.