Релізний трейлер pathfinder: wrath of the righteous приурочили до старту попереднього завантаження на пк

17

Московська студія owlcat games у себе в мікроблозі повідомила про відкриття передзавантаження своєї рольової гри pathfinder: wrath of the righteous і представила релізний трейлер проекту.

Джерело зображення: owlcat games

Почати скачування можуть користувачі, предзамовившие pathfinder: wrath of the righteous на пк (steam, gog, epic games store). Консольні версії, як стало нещодавно відомо, затримаються до березня 2022 року.

Повідомляється, що розблокування pc-видання pathfinder: wrath of the righteous відбудеться 2 вересня о 19:00 по москві. Одночасно з самою грою для неї вийде патч першого дня. Що він включає, розробники поки не уточнюють.

Що стосується релізного трейлера, то ролик триває трохи менше двох з половиною хвилин і розповідає про те, чого чекати від pathfinder: wrath of the righteous і які рішення в грі належить приймати.

Крім пк, pathfinder: wrath of the righteous також заявлена для ps4 і xbox one. До кінця поточного року owlcat games пообіцяла відповісти на питання, що стосуються появи проекту на ps5, xbox series x і s.