Як синхронізувати iPhone з компютером

411

Доброго дня. Зараз новеньким Айфоном нікого не здивуєш, все більше користувачів віддає перевагу цій «яблучної розробці». Часто власники таких апаратів замислюються над тим, як синхронізувати iPhone з комп’ютером і перенести фото, завантажити щось нове. Я знаю кілька варіантів і в сьогоднішній статті хотілося б поділитися ними.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Синхронізація через iTunes
  • Синхронізація мультимедійних файлів
 • Використовуємо iCloud
 • Пряме підключення
 • З’єднання без проводів
 • Сторонні утиліти

Синхронізація через iTunes

Для вирішення такої проблеми Apple розробила свою програму, і тепер різні дії з даними легко виконувати через Айтюнз. Тут можна знайти інструменти мультимед.повід і цілий список розробок для тих, хто хоче оновлення «яблучного» гаджета і синхронізації інформації. Він допоможе:

 • завантажувати відео та музичні композиції;
 • вивантажувати на ПК зображення;
 • закачувати рінгтони;
 • оновлювати і відновлювати пристрій.

На перший погляд утиліта здається ускладненою. Це насправді так, тому що розробники планували зробити універсальний софт, виконує різноманітні завдання, а не купу додатків для кожної дії. У них це дійсно вийшло, iTunes вразить будь-якого своїми можливостями. З Айфоном він синхронізується за допомогою кабелю або по бездротовій мережі.

Скинути собі останню версію програми можна на сайті компанії – цей варіант буде найбільш безпечним. У старих версій ускладнений і більш важкий інтерфейс, в останнього, представленого на сайті Apple, все просто, зрозуміло.

Для синхронізації комп’ютера з iPhone без втрати інформації важливо пройти кілька кроків:

 • Завантаження і установка проги;
 • Підготовка ЮСБ кабель для підключення до комп’ютера;
 • Запуск утиліти і підключення гаджета;
 • Очікування виявлення пристрою.

Далі необхідно буде трохи налаштувати програму. Вибираємо об’єкт приєднаний, вирушаємо у вкладку «Огляд» (розташований угорі).

Тут встановлюємо галочки для обміну тільки зазначених файлів і ручної обробки мультимедіа – це робиться для того, щоб нічого не відділилося й важливі дані не постраждали. Крім цього, для економії місця на гаджеті можна задати свій бітрейт. Якість музики від цього практично не постраждає.

Синхронізація мультимедійних файлів

Для того щоб музичні дані могли бути передані, варто спочатку створити список музичних композицій, які будуть завантажуватися в iOS апарат. Вони поміщаються в окрему папку на комп’ютері і додаються в медіатеку утиліти. Далі підключається телефон, і відзначаються цікаві об’єкти. Після кліку на кнопку «Синхронізувати» запису переходять в пристрій. За цим же принципом через Айтюнз відправляються відео.

Для переправлення фото в комп’ютер з iPhone підключаємося і заходимо в «Провідник» Windows (Мій комп’ютер). У выплывшем меню смартфон стане медіа-пристроєм і, якшо по ньому, буде відкрито доступ до зображень.

Коли хочеться перенести фотографію в зворотному порядку, переміщаємося в програму, а потім на вкладку «Фото», в проге відзначаємо папку з об’єктами, тикаємо на кнопку «Застосувати» і чекаємо закінчення операції.

Використовуємо iCloud

Найбільш спрощеним варіантом для синхронізації вважається хмарне сховище iCloud. Користувачеві буде надано п’ять гігабайт вільного місця абсолютно безкоштовно, при необхідності можна розширювати до одного терабайта за окрему плату. Всі дані можна переглянути на будь-якому пристрої, який підключено до аккаунту Apple ID. Просто завантажуються необхідні файли, і вони автоматично стають доступними для здійснення обміну.

Синхронізація з програмою здійснюється без кабелю по бездротовій мережі. iCloud функціонує у фоновому режимі для обміну інформацією між мобільним обладнанням. Приміром, пісня завантажується з Айтюнз на ПК, а після її можна послухати на телефоні. Під час роботи Айфона з хмарою можна користуватися такими функціями:

 • iCloud Photo Sharing – дозволяє обмінюватися фото між пристроями. Наприклад, можна зробити знімки на iPad, а потім переглядати їх на свій iPhone . Крім того, ця функція дає можливість ділитися цікавими моментами з друзями;
 • Пошук Айфона – корисний при крадіжці або втраті;
 • Створення резервних копій, відновлення – у вас завжди під рукою будуть копії важливих об’єктів.

Особливою популярністю у цій програмі користується можливість синхронізувати календар, де відображені всі облікові записи, які ви входили зі своїм ідентифікатором.

Процес установки софта досить простий:

 • Знаходимо іконку налаштувань на екрані смартфона;
 • Вибираємо додаток;
 • Вводимо эпловский ідентифікатор і пароль, після натискаємо «Увійти»;
 • У списку функцій щось активуємо або відключаємо, все залежить від побажань користувача. Я порекомендую зберегти ці функції активованими для отримання найбільшої віддачі від додатка:

Як синхронізувати iPhone з компютером

 • Для налаштування створення копій, натискаємо «Зберігання»;
 • Включаємо резервування, після чого смартфон буде під час зарядки, підключення до вай фай або блокування робити копії.

Якщо потрібно використовувати прогу для обміну інформацією між якимись іншими пристроями, наприклад, айпадом або двома Айфонами, на всіх пристроях необхідно налаштувати iCloud.

Якщо поруч немає вашого телефону, але є доступ до інтернету, можна переглянути щось важливе через спеціалізований сайт – iCloud.com. На цьому ресурсі просто входите в свій аккаунт і можете переглянути календар і багато іншого.

Це може стати в нагоді:

 • Як перенести контакти з Айфона на Андроїд
 • 5 помилок, які вбивають ваш смартфон
 • Поради для смартфона, які потрібно знати кожному
 • «Аліса» Яндекс помічник — що це, як завантажити і запустити
 • Виправляємо помилку «iPhone відключений, підключіться до iTunes»

Пряме підключення

Простий варіант, який не потребує багато часу – з’єднання безпосередньо. Шнур підключається до девайсу і до комп’ютерного пристрою. Після підключення Айфон запитає, чи можна довіряти підключеному об’єкту – комп’ютера, і у випадку позитивної відповіді відкриється доступ до копіювання мультимедійних з гаджета на комп, правда зворотної дії в цьому випадку не буде.

Як синхронізувати iPhone з компютером

З’єднання без проводів

Якщо не хочеться постійно підключати свій iPhone по кабелю, легко налагодити синхронизационный процес по Wi-Fi. Але тут треба приготуватися до того, що розряд батареї буде швидким, і швидкість обміну стане йти набагато довше. Це буде очевидно в процесі відправлення «важких» файлів.

Для першої установки потрібно запустити Айтюнз на ПК і підключити «яблучне» обладнання через ЮСБ, а також зробити пару їх в одній бездротовій мережі. У iTunes відкриваємо налаштування і в розділі “Огляд” активуємо наступну опцію:

Як синхронізувати iPhone з компютером

Після цього на девайсі необхідно кликнути по значку у верхньому куті зліва і відкрити розділ з налаштуваннями. Далі активуємо синхронізацію по вай фай, зберігаємо всі нововведення і запускаємо обмінний процес.

Як синхронізувати iPhone з компютером

При наступному підключенні потрібно буде тільки включити програму, а на iPhone перейти в обмін по Wi-Fi.

Сторонні утиліти

Для тих, хто хоче виконувати всі вищеописані функції без iTunes, розробники давно придумали свій софт. Найбільш популярним продуктом в цьому сенсі став iFunBox. Дана прога дає нові можливості власникам гаджетів з iOS, бо вона не має тих обмежень, що є у стандартного Айтюнз. Представлена вона на офіційному сайті, або пошукайте його через Safari.

Як синхронізувати iPhone з компютером

Серед достоїнств самим примітним можна назвати можливість роботи з файлами iPhone як з простою флешкою на комп’ютері без ускладненою синхронізації. Тут після запуску програми потрібно буде перейти у вкладку браузерного файлу для перегляду всіх файлів, копіювання або переміщення потрібних даних, видалення зайвого. Примітно, що сама синхронізація може бути двосторонньою.

Ось такі варіанти є для підключення ПК до Айфону. Для якої мети це може бути корисно? Це може знадобитися не тільки для того, щоб перекинути музику або відео, багато хто зможе оцінити такі можливості якщо не працює екран гаджета або раптом виріб вийшов з ладу зовсім, а «дорогий» інформацію хочеться регенерувати. Власник сам вирішує, як синхронізувати iPhone з комп’ютером. Для кого-то через iTunes працювати незручно, а хтось не довіряє стороннього софту. У будь-якому випадку, варіантів кілька. А які думки на цей рахунок у вас? Діліться ними у коментарях.

З повагою, Віктор!