Пошук Вконтакте без реєстрації – люди, групи, музика

357

Доброго дня. Чи уявляєте ви, яка кількість людей зареєстровано в різних соціальних мережах? Звичайно, це складно уявити. Кожен з нас хоча б раз шукав людей в таких «місцях». У сьогоднішній статті ми обговоримо пошук Вконтакте без реєстрації. Цей ресурс є одним з найбільших в Рунеті, тому цілком логічно починати це нелегка справа саме з нього.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Пошук людей ВК
  • Пошук ВК без реєстрації через пошукові системи
  • Ще одна можливість пошуку людей без реєстрації Вконтакте
 • Як знайти групи VK
 • Пошук музики ВК

Пошук людей ВК

Як би нам цього не хотілося, але стаючи користувачем, будь соцмережі, ми розміщуємо в інтернеті особисті дані. Зараз відшукати можна безкоштовно друга, колегу, знаючи хоча б щось про нього без реєстрації. Для цього знадобиться тільки пристрій, здатний виходити в мережу.

Відомо, що зайти на сам сайт vk.com вийде лише з аккаунтом, прив’язаним до номера телефону. Не кожен захоче створити обліковий запис для того, щоб розшукувати людину, добре, що розробники поки дозволяють здійснювати «розвідувальні операції» без цього процесу.

Про об’єкт розшуку варто пам’ятати хоча б прізвище та ім’я, а краще дату народження, місце проживання, навчання. Все тому, що основна частина «постояльців» соцмережі, як раз цю інформацію залишає на своїй сторінці і по ній легше когось розшукати.

 • В першу чергу переходимо на сторінку пошуку.

До оновлення інтерфейсу у нижній частині сторінки Вконткте було меню, серед пунктів якого розташовувалася посилання “Люди”, але потім її прибрали.

 • У верхній пошуковому рядку вводимо прізвище та ім’я людини, якого хочеться відшукати.

Добре, якщо ВКонтакте видає кілька результатів, в цьому випадку не доведеться переглядати і фільтрувати безліч контактів, профілів. Природно, чим популярніший ПІБ, тим більше людей видасть система, так що в такому випадку ручна фільтрація з переглядом облікових записів не підійде. Так можна просто витратити час, адже багато хто вказують при реєстрації не свою реальну прізвище, а ту, що перша приходить на розум.

Для прискорення пошуку в цій соціальній мережі можна використовувати фільтри, які знаходяться на правій стороні відкритої сторінки.

Пошук Вконтакте без реєстрації – люди, групи, музика

У них легко вказати конкретну країну, місто, в якому проживає людина, а якщо ви розшукуєте одногрупників чи однокласників слід ввести місце навчання, факультет, рік випуску. Це допоможе прибрати сторонніх людей з кінцевого списку. Якщо знаєте хоча б приблизний вік, то обов’язково відзначте цю інформацію, ресурс дозволяє вказувати віковий діапазон. Вам пощастить, якщо ви згадайте точну дату дня, коли людина народилася, вкажіть її у випадаючому додатковому меню фільтра знизу.

Не дуже приємно, що ВКонтакте є величезна кількість забутих сторінок, так що всі праці з разыскиванию друзів можуть не увінчатися успіхом, наприклад, ви знайшли того, кого шукали, але він давно не відвідував свій аккаунт, і інших даних при реєстрації він не вказав. Дату останнього відвідування легко перевірити вгорі.

Шанси на успіх підвищуються, якщо ви знаєте родичів розшукуваного людини, адже ви можете знайти спочатку їх, а потім вийти і на потрібного персонажа. Для збільшення ймовірності успіху варто використовувати всі доступні пропозиції.

Пошук ВК без реєстрації через пошукові системи

Якщо так і не захотілося завести аккаунт в соцмережі, і використання доступних на сайті ВКонтакте коштів не видало результат, то варто спробувати пошукати засобами найвідоміших ресурсів – Гугла і Яндекса. Вони мають більш модернізованими і функціональними пошуковими алгоритмами, у них вийде зробити те, що не вийшло прямо на сайті.

Ці системи дають можливість застосовувати в процесі введення запиту різні оператори, що дозволяють обмежувати зону розшуку одним або відразу декількома сайтами (у нас це vk). Для цього знадобиться ввести в рядок пошуку конструкцію:

Ім’я Прізвище site:vk.сом

Після цього вам будуть доступні сторінки користувачів, чиї дані збіглися з прописаними ПІБ.

Пошук Вконтакте без реєстрації – люди, групи, музика

Якщо ж цей варіант видався важким, то можна використовувати форму розширеного пошуку, наявного у Гугла і Яндекса. Там заповнюються такі поля:

 • Запит – особисті дані людини;
 • Сайт, де буде відбуватися “пошукові роботи;
 • Місто;
 • Мова;
 • Часовий інтервал (за який період відображати результати).

Пошук Вконтакте без реєстрації – люди, групи, музика

Ще одна можливість пошуку людей без реєстрації Вконтакте

Відшукати потрібну людину можна також через так званий інтерфейс каталог. Для цього лише потрібно вписати в рядок браузера посилання http://vk.com/catalog.php. Буде відкрита сторінка містить перелік ID всіх користувачів.

Пошук Вконтакте без реєстрації – люди, групи, музика

Це корисно:

 • Встановлюємо драйвера без цифрового підпису
 • Як змінити логін в Skype
 • Кілька способів входу в безпечний режим Safe Mode Windows 10
 • Програма Truecaller — визначає невідомі номери
 • Як в ВК викласти історію з комп’ютера?

Як знайти групи VK

Дуже популярно ВКонтакте «збори» груп за інтересами. Завдяки створенню таких спільнот можна знайти однодумців, різну корисну інформацію, так і просто дізнатися багато нового. Раніше розшук груп, які вам потрібні, відбувався через посилання “Спільноти”, яка розташовувалася знизу головної сторінки. Але тепер така можливість відсутня.

Наступна посилання – https://vk.com/groups?act=catalog також не працює без реєстрації.

Тобто, потрібно в будь-якому випадку пройти процедуру авторизації для даної процедури. У мобільних додатках (чи офіційному KateMobile) теж нічого не вийде без входу в аккаунт.

Пошук музики ВК

Однією з причин вибору саме цієї соціальної мережі є безкоштовна музика. На цьому сайті можна знаходити будь-які композиції без обмежень. Ось тільки підшукати і послухати музику ВКонтакте не проходячи реєстрацію, можна лише скачавши спеціалізоване додаток. Їх зараз представлена величезна кількість. Є платні і безкоштовні варіанти. В якості прикладу можна навести DMV.

Пошук Вконтакте без реєстрації – люди, групи, музика

Користуватися ним можна в будь-якій точці світу, при цьому музику можна буде слухати в онлайн режимі, а також завантажити на свій пристрій.

У таких програмах композиції можна шукати за прізвищем виконавця, за назвою треку.

Для того, щоб знайти користувача Vkontakte зовсім не обов’язково реєструватися в соцмережі, хоча після авторизації користувачеві відкривається більше можливостей, наприклад, пошук по фото. Шукати музику, фільми теж простіше після проходження реєстрації. Але якщо робити цього не хочеться, просто скористайтесь варіантами, які я запропонував у статті, ці методи теж дуже дієві.

В якості мінусів пошуків без власного облікового запису можна назвати:

 • Відшукати людину вийде лише в тому випадку, якщо він залишив про себе реальну інформацію або ввів щось ще, крім ПІБ. З псевдонімом або вигаданої прізвищем, ім’ям шансів його «зустріти» просто не залишається;
 • Якщо все-таки результат роботи був позитивним, то для зв’язку з людиною треба буде все одно реєструватися на сайті.
 • Що стосується музики, то неавторизованим особам складно знайти те, що хочеться, багато функції не доступні.

Плюси такого пошуку:

 • Не потрібно залишати особисту інформацію у соціальній мережі, якщо цього не хочеться, а для пошуку можна використовувати розділ з віковим діапазоном, так що навіть якщо точна дата народження не відома, можна спробувати пошукати так;
 • Якщо потрібна музика, можна просто завантажити спеціальний додаток, за допомогою якого без аккаунта можна буде у будь-який час слухати нові і популярні хіти.

Сподіваюся, моя стаття виявиться для вас корисною, адже пошук ВКонтакте без реєстрації все ж таки можливий. При цьому існує кілька варіантів, є з чого вибрати. Ну а якщо щось не виходить, ви завжди можете задати своє запитання у коментарях, буду радий відповісти вам. Підписуйтесь на оновлення блогу і ви дізнаєтеся ще багато корисного.

З повагою, Віктор!