Oneplus buds z2 отримають активне шумозаглушення і 38 годин роботи

17

Нова порція витоків розкриває зовнішній вигляд, всі технічні характеристики і ключові особливості ще не анонсованих повністю бездротових навушників oneplus buds z2.

Як і повідомлялося раніше, oneplus buds z2 зовні мало чим відрізнятимуться від попередників. Головним візуальним зміною повинна стати укорочена “ніжка” і доступність в чорному кольорі корпусу. Вказується, що самі навушники будуть захищені від води за стандартом ip55, а зарядний кейс — за стандартом ipx4.

В навушниках будуть встановлені 11-мм драйвери, а підключатися до смартфону та інших пристроїв вони будуть по bluetooth 5.2. Версія для китайського ринку буде підтримувати фірмову систему синхронізації зі смартфонами oneplus, а в глобальному варіанті буде підтримка технології google fast pair для швидкого підключення до будь-яких android-гаджетів. З підтримуваних кодеків повідомляється тільки про aac і sbc.

Головним нововведенням oneplus buds z2 повинна стати підтримка технології активного шумозаглушення. Для цього в навушниках буде реалізована система з трьох мікрофонів. За допомогою сенсорного управління буде можливість активації голосового помічника, перемикання треків, зупинки/запуску відтворення і відповіді на вхідний дзвінок.

Від одного заряду навушники здатні пропрацювати до 5 годин в режимі відтворення музики з включеним шумозаглушенням і до 7 годин — з вимкненим. З урахуванням підзарядки від кейса можна буде розраховувати на 27 годин роботи з активним шумозаглушенням або 38 годин без нього. На повну зарядку буде вимагатися близько 90 хвилин.

Презентація oneplus buds z2 очікується в жовтні. З чуток, з навушниками покажуть новий смартфон oneplus 9rt.