Mihoyo заробила на genshin impact вже більше 2 мільярдів доларів

14

Вийшла рік тому action/rpg genshin impact продовжує радувати її авторів відмінним прибутком. Тільки на мобільних пристроях гра принесла китайській студії mihoyo більше 2 мільярдів доларів.

Згідно з інформацією аналітичного агентства sensor tower genshin impact посіла третю сходинку в рейтингу прибутковості мобільних ігор за період з 28 вересня 2020 року по 27 вересня 2021 року. Обігнати творіння mihoyo вдалося тільки honor of kings і pubg mobile. А якщо не враховувати китай, genshin impact і зовсім займає перше місце в списку найбільш касових мобільних ігор по всьому світу, обігнавши таких монстрів, як pokemon go і roblox.

Найбільше грошей витратили китайські гравці-приблизно 577 мільйонів доларів тільки на ios, що становить 28.6% від загального доходу проекту. На другому місці розмістилася японія-23.7%. Також до трійки найбільш дохідних регіонів увійшла сша, на яку припав ще 21%.

Що стосується китаю, то через app store було витрачено 61.8% грошей. Але в загальному по світу першість зайняла google play, яка принесла 53.6% від усього доходу гри.

Також цікава ситуація, яка склалося навколо дня народження genshin impact. Фанати виявилися розчаровані тими подарунками, які для них приготували розробники. Однак команда mihoyo вирішила спробувати виправити це. Студія почала розсилати внутрішньоігрові листи з 400 камінням витоку, а також різними предметами. Гравці вже змогли отримати унікальний повітряний планер. Ще в трьох листах крім каменів витоку буде смола, іменна карта і арфа.