Хостинг Фаствпс ру (FastVPS) – надійний і високопродуктивний

388

Доброго дня. Не у всіх випадках оптимальним рішенням для розміщення сайтів є безкоштовний хостинг. Для великих проектів найкраще підійде хостинг Фаствпс ру, який витримує великі навантаження і забезпечує швидкісну завантаження сторінок.

ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Тарифи fastvps ru
  • SSL сертифікат
  • Потрібно місце для зберігання резервних копій?

Тарифи fastvps ru

Одним з головних переваг сервісу є розмаїття тарифних планів, які відрізняються за наступними показниками:

  • Продуктивність обладнання: тип процесора, кількість ядер і частота; обсяг оперативної пам’яті і дискового простору на швидкісному SSD накопичувачі;
  • Операційною системою, встановленою на сервері (Windows, Linux);
  • Місцем розташування серверного обладнання (США, Росія, Європа).

Незалежно від обраного варіанту надається якісна цілодобова технічна підтримка (в тому числі і у вихідні, свята), дається доступ до інтуїтивно зрозумілій панелі управління FastPanel.

Ознайомитися з усіма тарифами та оформити замовлення можна на офіційному сайті хостингу fastvps.ru.

Якщо виникають сумніви, який вибрати – розробники сервісу пропонують скористатися безкоштовною послугою – достатньо вказати Ваш домен і натиснути на кнопку “Підібрати”:

Хостинг Фаствпс ру (FastVPS) – надійний і високопродуктивний

SSL сертифікат

Щоб пошукові системи краще ранжирували сторінки Ваших ресурсів, а в браузерах не з’являлося повідомлення про ненадійному сертифікаті, бажано провести встановлення SSL. Ця процедура здійснюється безкоштовно фахівцями Фаствпс.

Хостинг Фаствпс ру (FastVPS) – надійний і високопродуктивний

Вартість самого сертифіката залежить від конкретних потреб і терміну використання. Подробиці можна дізнатися тут (перегорнувши сторінку практично в самий кінець).

Потрібно місце для зберігання резервних копій?

Якщо Ви не потребуєте в хостингу як такому, з якого будуть запускатися Ваші сайти, але хочете надійно зберігати бекапи, то Factvps пропонує подібні послуги:

Хостинг Фаствпс ру (FastVPS) – надійний і високопродуктивний

Всього за 649 рублів в місяць можна орендувати сховище на 100 Gb, а якщо цього буде недостатньо, то запросто переходите на інші тарифи і отримуєте до 10 Tb для надійного розміщення резервних копій. Це відмінне рішення для великих проектів, в яких збереження даних повинна ставитися на перше місце. В даному випадку не варто думати про економію, оскільки можна в підсумку втратити в рази більше.

Варто відзначити, що в Фаствпс використовують тільки найсучасніше обладнання від визнаних світових брендів: Dell (Делл), Extreme Networks (Екстрим Нетворкс), Supermicro (Супермикро) і Juniper Networks (Джуніпер Нетворкс).

Безперебійність роботи комп’ютерної техніки забезпечується потужними UPS (ДБЖ), дизельними генераторами і командою професійних інженерів, які чергують цілодобово.

У дата-центрах, де розміщуються сервери (Німеччина, Естонія, США, Росія), допуск обмежений для сторонніх осіб, щоб ніхто не міг нашкодити Вашій інформації. За функціонуванням всіх пристосувань стежать не тільки люди, але й спеціальне програмне забезпечення для моніторингу.

Переходьте за посиланням і дізнайтеся більше про переваги хостингу Фаствпс, прочитавши інформацію на сайті або зв’язавшись з консультантами сервісу.

З повагою, Віктор!