У мережі з’явилися прототипи сотень ігор для xbox і dreamcast

20

Співробітники сайту hidden palace отримали від ентузіаста колекцію прототипів ігор для різних консолей. Вирішивши зробити матеріали надбанням громадськості, архівісти організували project deluge . Першу частину великої бібліотеки вони виклали в мережу навесні. Список налічував близько 700 ігор для playstation 2. Серед них були збірки crash bandicoot: the wrath of cortex , shadow of the colossus і god of war , що використовувалися для демонстрації на виставці e3, а також японські god hand і dino stalker , що містять масу корисної інформації.

Днями ентузіасти відкрили доступ до майже 500 прототипів ігор для оригінальної xbox і dreamcast. У добірку зокрема увійшли ready 2 rumble boxing round 2, san francisco rush 2049, shadow man, test drive cycles, vigilante 8: second offense, wwf attitude, ninja gaiden, rogue ops, psychonauts і splinter cell: double agent.

Деякі проекти були створені за кілька місяців до релізу, тому практично не відрізняються від оригіналів, проте серед ігор можна знайти воістину рідкісні речі, наприклад, порт на xbox гри american idol, hail to the chimp (згодом вийшла на xbox 360), he-man: defender of grayskull і pac-man world rally, які так і не побачили світ.

Крім того, інтерес представляють перекладена на англійську dinosaur hunting: ushinawareta daichi і невишедшіе the red star, us open 2003, the vatz. Остання є вампірським екшеном від beenox. Для dreamcast виявлені розроблені sega прототипи crazy taxi 3: high roller, toejam&earl iii, jet set radio future, sega gt і gun valkyrie. Всі ці ігри пізніше були портовані на xbox.