Бездротової аксесуар від Bose

271

Без руху немає життя. Незалежно від того, куди ми йдемо – в торговий центр за покупками, у фітнес-клуб, на роботу, до місця проведення відпустки. Все залежить від правильного ритму. Без нього життя перетворюється в набір необхідних дій, що плавно переходить в рутину. Уникнути цього можна завдяки бездротовим навушники Bose. Вони допоможуть вибрати потрібний темп, подарують радість спілкування зі світом музики.

Загальний опис

Вченими доведено, що міські шуми негативно впливають не тільки на фізичне здоров’я людини, але і на його психіку.

Завдяки стабільно високій якості звучання навушників Bose SoundSport Free можна на невизначений час (певний) забути про місце свого перебування і зануритися в захоплюючий світ музики.

Вони зручні в побуті. Цьому сприяє відсутність проводів, компактність і наявність в комплекті спеціального футляра.

У назві цього виробу фігурує слово «спорт». Це натяк на їх ставлення до людей, які прагнуть, або ведуть активний спосіб життя. Тим, хто любить ранкові пробіжки, вони будуть в самий раз. Пристрій має стабільну фіксацію у вушних раковинах будь-якої форми, висока якість звучання, яке не залежить від еволюцій користувача. Меломани оцінить це.

Завдяки захисту від вологи по протоколу IPX4, навушники не бояться ні дощу, ні снігу.

Одним з найбільш затребуваних критеріїв оцінки виробів подібного роду, є шумозаглушення. Воно повинно бути наближене до максимальних показників, але не слід купувати пристрої з максимально великими його значеннями. Є безліч фактів, коли люди, захоплені музикою, потрапляли під колеса авто, не почувши їх сигналів. Краще буде, якщо ви не будете чути більшість звуків, але збережіть орієнтацію в навколишньому середовищі.

Мандрівники їх оцінять

Одним з незаперечних переваг SoundSport Free є відсутність проводів. Крім того, сподобається мандрівникам компактний футляр. Його наявність дає фору моніторним «чебурашкам» або стандартним «таблеток».

Також важливо, щоб виріб було надійним. Незалежно від оригінальності і химерності маршруту, дані навушники не підведуть. Їм не страшні заметілі, піщані бурі і зливи. Наявність силіконових вкладишів з м’якими гачками знижує до мінімуму ймовірність їх втрати.

Гучність звучання, якість видаваного звуку легко оцінити. Особливо в місцях масового перебування – на вокзалах, в аеропортах, великих магазинах. Мало кому подобається приголомшуючий шум авіаційної або залізничної техніки, звуки натовпу.

Однак, для Bose SoundSport Free цей фон не перешкода. Їх звучання перекриє будь-який шум. У той же час, наявність якісного шумозаглушення, допоможе не пропустити оголошення про початок реєстрації на потрібний рейс або повідомлення про прибуття очікуваного поїзда.

Ще один спосіб використання

У фітнес-клубі або грохочущем тренажерному залі можливості Bose SoundSport Free повністю розкриваються. Люксовий відтворення немов додає енергії, що тренується, підштовхує його до ще одного підходу або повтору вправи.

У той же час, помірна шумоізоляція приховує сторонні звуки, але не допускає повного відволікання від навколишньої обстановки.

Власники навушників з проводами нерідко потрапляють в таких місцях в дурні ситуації. Наприклад, реально зачепитися за снаряд або який-небудь виступ дротом. Результатом цього може бути незаплановане вправу або пірует, на сміх усім.

В таку ситуацію точно не потраплять власники SoundSport Free. Почасти цьому сприяє наявність амбушюрів StayHear+Sport, які не дозволяють гарнітурі сповзати або якось по-іншому еволюціонувати, навіть при дуже інтенсивних тренуваннях. Випасти з вух вироби можуть тільки при дуже сильному ударі, наприклад, під час тхэквондистского ап-чаги.

Одним з найбільш важливих, при тренуваннях у спортивних залах, є питання гігієни. Прості водяні краплі з навушників легко просто змахнути і забути про це. Складніше з потом. Він може сприяти роз’їдання корпусу будь-якого пристрою. Творці Bose SoundSport Free і тут виявилися на висоті. Навушники покриті спеціальним захисним шаром, який надійно їх оберігає. Пристрій слід періодично протирати, можна навіть злегка вологою тканиною.

Радіус їх дії складає 10 метрів, тому немає необхідності тягати за собою з роздягальні смартфон.

Даний бездротової аксесуар сподобається користувачеві в будь-якому місці: на природі, в спортзалі, під час відпочинку або подорожі. Його надійність і якісне звучання є майже еталонними.

Джерело: http://skisoft.com.ua/