Apple watch series 7 позбулися прихованого діагностичного роз’єму

13

Діагностичний роз’єм був присутній на всіх смарт-годиннику apple watch з моменту їх запуску. У нових watch series 7 компанія офіційно відмовилася від його використання. Прихований в місці кріплення нижнього ремінця роз’єм, призначений для внутрішнього використання apple, офіційно не згадувався ні на веб-сайті компанії, ні в документації.

Theverge.com

Apple не реалізувала ніяких доступних користувачам функцій за допомогою цього роз’єму, хоча він міг використовуватися і для зарядки годин. Це твердження підтвердив виробник аксесуарів, reserve strap, який випустив ремінець з інтегрованими акумуляторами, що підключається прямо до діагностичного порту. Крім того, через цей порт годинник заряджався швидше, ніж за допомогою оригінального зу. На жаль, apple швидко заблокувала цю можливість. Після цього роз’єм використовувався тільки для внутрішніх цілей apple, таких як діагностика і програмний ремонт годинників.

Theverge.com

Звичайно, apple як і раніше потрібен спосіб діагностики apple watch, і, схоже, вона замінила таємничий роз’єм не менш загадковим бездротовим модулем, що працює на частоті 60,5 ггц. Він з’єднується з магнітною док-станцією, здатною передавати сервісні команди. Це стало грунтом для припущень, що apple використовує watch series 7 в якості випробувальної платформи для майбутнього iphone, якому приписують відмову від фізичного інтерфейсного роз’єму.