Журналіст Юрій Дудь і телеведуча Настя Івлеева зробили пожертви в російські фонди

5-21-2020
История для Дудя: журналист объявил о конкурсе социальных проектов
На перераховані гроші закуплять засоби індивідуального захисту для московських лікарів і підтримають незаможні родини. Журналіст Юрій Дудь зробив пожертву на підтримку фонду «Живий», повідомляє портал «Такі справи». Завдяки цьому фонд зміг закупити всі необхідні засоби індивідуального захисту для лікарів Павлівської лікарні Москви, яку перевели на роботу з пацієнтами з коронавірусів. Також хочемо вам порекомендувати Юрий Дудь снимет фильм про вирус тема №1 у всьому світі мимоволі.Керівник фонду Вікторія Агаджанова розповіла виданню, що минулого тижня в організацію звернулися лікарі Павлівської лікарні, але у фонду вільних грошей на закупівлю необхідних товарів не було. Покрити всі витрати вдалося завдяки пожертви Дудя. Оголошувати суму Агаджанова відмовилася (такою була домовленість з журналістом), але зазначила, що на ці гроші вдалося закупити захисні костюми, лицьові щитки, окуляри, бахіли, антисептик, респіратори двох видів, маски для медиків Павлівської лікарні. Дві третини необхідних засобів захисту медустанови вже отримало, очікується ще одна поставка.

Портал «Такі справи» також повідомив, що телеведуча і блогер Настя Івлеева пожертвувала 1,5 млн рублів трьом НКО: службі «Карітас», фонду «Лелеченя» і незалежній профспілці «Альянс лікарів». Пожертвування Івлеева зробила через фонд «Потрібна допомога».

    «У ситуації, що склалася мені, в першу чергу, хотілося підтримати людей, яким і так було непросто. Це малозабезпечені сім’ї, пенсіонери, лежачі хворі і, звичайно ж, лікарі, на плечі яких впала важка ноша », – цитує портал Івлееву.

«Карітас» допомагає малозабезпеченим і тяжкохворим людям. Як зазначила телеведуча, вона вважала важливим зробити пожертвування саме в цю організацію, «так як в загальному потоці інформації про пандемію ми не повинні забувати про тих, кому було важко і раніше, а зараз стає просто нестерпно». Фонд «Лелеченя», нагадала Івлеева, підтримує сім’ї і запустив багато соціально значущих проектів, а «Альянс лікарів» зараз реалізує програму забезпечення засобами захисту медпрацівників, які працюють в регіонах.

«Я намагаюся допомагати в міру своїх сил і можливостей. Найближчим часом я також запущу проект підтримки малого і середнього бізнесу. Сподіваюся, ті, хто прочитав цей текст і має можливість допомогти, не залишаться осторонь і внесуть свій вклад », – зазначила телеведуча.