Як завантажити фото з Instagram на компютер

385

Доброго дня. В Instagram можна побачити безліч крутих фотографій з життя знаменитостей, різні корисні товари, красиві пейзажі. Упевнений, що деякі кадри хотілося б зберегти себе, але зробити це безпосередньо з соціальної мережі немає можливості. Як завантажити фото з Instagram на комп’ютер або телефон? Відповідь на це питання Ви дізнаєтесь в даній публікації. Варіантів кілька, і всі вони гранично прості.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Інтернет-сервіси
  • Vibbi
  • Инстаграб
  • Диск Яндекса
 • Доповнення для браузерів
 • Як завантажити фото з Инстаграма на телефон?

Інтернет-сервіси

Є багато подібних ресурсів, що дозволяють завантажувати контент з соціальної мережі, але кожен з них має свої функціональні відмінності та обмеження. Зараз розповім про кожне з них. А Ви вже самі будете пробувати і вирішувати, який спосіб краще.

Vibbi

Перейшовши за посиланням, Ви опинитеся на англомовній сторінці з одним єдиним полем введення. У ньому потрібно вказати посилання на будь-який профіль Instagram або логін (ім’я користувача). Ніякої пароль вводити не потрібно.

Після натискання на кнопку «Продовжити» (Continue) на екрані з’являться всі фото зазначеного облікового запису. Можна відсортувати їх за часом публікації, відзначити, що сподобалися, зображення і завантажувати їх на комп’ютер за допомогою кнопки «Download»:

Як завантажити фото з Instagram на компютер

У підсумку в папці «Завантаження» на системному диску з’явитися архів, що містить весь вибраний контент. Розпакувати його можна будь-яким архіватором.

Варто відзначити, що якщо Ви хочете завантажити за один раз велику кількість інформації, то може виникнути помилка. Краще завантажувати невеликими частинами.

Багато користувачі відзначають, що частенько зазначений вище ресурс працює некоректно. В такому випадку раджу перейти на інший засланні, в поле вводу вказати ім’я користувача, хештег або навіть місце (місто, країну).

Як завантажити фото з Instagram на компютер

Результати пошуку знаходимо необхідну обліковий запис, клікаєм по ній і переходимо до перегляду даних (фото, відео). Для завантаження на ПК клацаємо правою кнопкою миші по елементу, в меню тиснемо на «Зберегти зображення як…» або щось в цьому роді:

Як завантажити фото з Instagram на компютер

Ми розглянули один з методів, як завантажити фото в Инстаграме через комп’ютер. Попереду – ще кілька.

Рекомендуємо:

 • Як видалити конфіденційні дані на Вашому iPhone без можливості подальшого відновлення?
 • Налаштовуємо віддалений доступ до комп’ютера через Teamviewer
 • Не йде звук через HDMI з комп’ютера на телевізор
 • Як видалити MediaGet з комп’ютера повністю

Инстаграб

Як скористатися сервісом?

 • Переходимо на офіційний сайт і бачимо поле вводу посилання на потрібний Вам контент:

Як завантажити фото з Instagram на компютер

 • Вставляємо адресу фото або відео, взятого з Instagram («правий клік на елементі стрічки й вибір пункту меню «Зберегти URL або посилання), і натискаємо кнопку скачування.
 • У вікні перегляду з’явиться потрібний об’єкт, трохи нижче тиснемо на «Скачать». Результатом цього стане відкриття зображення на весь екран. Залишилося тільки викликати контекстне меню «Зберегти як…».

Вийшло? Вітаю! А ми йдемо далі.

Диск Яндекса

Щоб скористатися цим способом у Вас повинен бути аккаунт Yandex, для отримання якого достатньо зареєструватися на пошті. Потім просто відкриваємо ресурс Яндекс Диск, зліва бачимо список папок, виберіть «Фото з соцмереж», потім натиснути на кнопку Instagram:

Як завантажити фото з Instagram на компютер

Після авторизації в сервісі, вся інформація буде скопійована в окремий каталог. Його вміст можна буде не тільки переглядати, але і викачувати на комп’ютер.

Недоліками такого варіанта є необхідність реєстрації. Та й завантажити Ви зможете контент тільки свого профілю.

Доповнення для браузерів

Можна в рази спростити завдання, виключивши необхідність використання різних сервісів. Досить встановити у Вашому браузері інтернету спеціальне розширення.

Наприклад, якщо відкрити магазин Chrome і зліва вказати пошуковий запит «instagram downloader», то в результатах побачите кілька плагінів.

Як завантажити фото з Instagram на компютер

Встановлюєте не всі відразу, а по черзі, попередньо подивившись відгуки.

До речі, в офіційному маркеті Windows можна отримати додаток «Downloader for Instagram», яке володіє широким функціоналом. Підійде для Віндовс 8 / 10.

Як завантажити фото з Instagram на компютер

Автор радить:

 • Як поставити будильник на комп’ютері Windows
 • Як заповнити вкладку «Власник пристрою на Android?
 • Як перевірити жорсткий диск на справність
 • Як знайти невидиму папку на комп’ютері?
 • Як стандартні ігри для Віндовс 7 скачати безкоштовно російською мовою

Як завантажити фото з Инстаграма на телефон?

Як варіант – відкрити браузер на смартфоні і скористатися перерахованими вище онлайн ресурсами. Але є ще одне непогане рішення – додаток InstaSave. У нього є маса аналогів з походимо назвою та функціоналом – ось або ось.

Принцип роботи такого софту дуже простий – заходьте в утиліту, знаходите потрібний Вам рахунок, на фото або відео утримуєте палець для появи додаткового меню. У ньому варто скопіювати посилання – «Copy Share URL», а потім просто завантажити (Download):

Як завантажити фото з Instagram на компютер

Багато юзери скаржаться, що такі програми напхані рекламою, що заважає нормальній експлуатації. На жаль, тут я безсилий. Але ви можете спробувати різні додатки. Може де інтерфейс буде зручніше, і банерів поменше.

Порада: якщо на вашій моделі мобільного пристрою є вбудований засіб для скріншотів, можна з її допомогою робити знімки екрану, попередньо відкривши потрібне фото.

[content-egg module=Youtube]

Тепер Ви знаєте, як завантажити фото з Instagram на комп’ютер або смартфон.

З повагою, Віктор!