Як виграти в ставки на спорт

7-22-2021

Майже 90% гравців, які вирішили виграти у букмекерів-програють їм.  Ми відстежуємо більше 100 букмекерських конторі можемо сказати-виграти у букмекерської компанії вам допоможе тільки холодний розрахунок, використання спеціального автоматизованого сервісу або програмного продукту. Багато хороших ігор вже самі давно працюють в букмекерських конторах, тому 100% “стратегій”, які продаються/публікуються в інтернеті – 100% не працюють. Це вже давно відомі кроки, способи і фішки. Хочемо порекомендувати пограти в ставки на спорт на сайті https://csgobettingz.com/ru/ , тут великі шанси на перемогу .

Давайте розберемося, чому досі багато гравців задають питання ” як обіграти букмекера?”і вірять тому, що їм пишуть на форумах? відповідь проста – в психології людини. Кожен з нас хоче вірити в те, що він зможе без зусиль і фінансування виграти у компаній, які витрачають багато мільйонів на те, що б звести до мінімуму можливість втратити гроші.

Варто відзначити, що саме на 3 стадії більшість гравців йдуть з онлайн-беттінга, тому що виграш невеликий, часу витрачається багато, а ризики високі. І тут вони починають шукати універскальні способи як обіграти букмекера на ставках на спорт і в 99% просто “зливають” гроші. Хоча стратегія загалом може бути і правильна.

Але чому тоді не працює, запитаєте ви?

Автоматизація процесу-відповімо ми. Наприклад, ви сідаєте за екран монітора і бачите багато букмекерських котирувань. Їх багато, дуже багато. Дуже хочете виграти. Обіграти букмекера, який забрав у вас вже багато грошей. Але питання – як проаналізувати понад 1000 подій? а якщо букмекерських контор-більше 100? і тут ви починаєте не бачити ті події і не помічати ті, які могли б принести вам гроші.

Років 10 тому ми теж розробляли свої стратегії, сиділи ночі безперервно і продумували-куди ставити? в яку букмекерську контору переводити гроші? але в підсумку розуміння того, що теорія ймовірностей, статистика та автоматизація – те, що нам потрібно-прийшло.

Ми можемо з упевненістю сказати, що єдина стратегія, яка дозволяє обіграти букмекерську контору в ставках на спорт – це пошук вилок. В автоматичному режимі. На всіх букмекерських конторах. Це дійсно безризикова стратегія. Але вона вкрай важка без автоматизації. Мулу навіть практично неможлива.

Наприклад, є бій між боксером 1 і боксером 2. Безліч букмекерських контор дають свої котирування на цей бій. Наприклад, 1.40-2.75. У всіх конторах ставки будуть приблизно однакові, інакше якщо хтось зробить котирування в районі– 1.6-2.5 – всі гравці зроблять стільки ставок по 1.6, що букмекерська контора ніколи не збере грошей на протилежний кінець. Ці величезний ризик для букмекера. А букмекер, як ми пам’ятаємо, грошей втрачати не любить.і раптом стає відомо, що боксер 1 пошкодив кисть. Слідом за цією новиною букмекерські контори починають опускати на ігорока 1 коефіцієнт. Залежно від людського фактора і використовуваного софта (на стороні букмекера) – хтось із букмекерів може просто не поміняти котирування. І ми отримуємо найпростішу вилку-двухісходку.