Як встановити і натсроить windows!!!!

9-26-2019

Також необхідно налаштувати браузер Internet Explorer, для того щоб завантажити файли з зовнішніх джерел. Для запуску Apache потрібні компоненти The Visual C++ Redistributable Packages, які можна завантажити за наступним посиланням. Перейдіть у папку “Downloads” і запустіть на виконання завантажений файл. Перейдіть у папку “Downloads” і запустіть на виконання скачаний файл. Виберіть текстовий редактор за замовчуванням, наприклад The Notepad. Також хочемо вам порекомендувати установка и натсройка windows

У нижній панелі праворуч з’явиться зелений значок запущеного сервера. За допомогою пошуку, щоб знайти перше входження рядка “Require local”, і замініть параметр “local” на “all granted”. Збережіть зміни і закрийте файл. Відкрийте файл конфігурації віртуальних хостів C:\wamp64\ bin\ apache\ apache2. Збережіть зміни і закрийте файл. html і відредагуйте за допомогою текстового редактора, додавши вміст мовою розмітки HTML. Збережіть зміни і закрийте файл. Після авторизації ви можете змінити пароль для користувача root, а також додати нових користувачів.

Для цього перейдіть у вкладку “Облікові записи користувачів”. Для додавання користувача перейдіть по посиланню “Додати обліковий запис користувача”. Щоб змінити пароль для вже існуючих користувачів виберіть дію “Редагувати привілеї”, далі “Змінити пароль”. Перевірте параметри безпеки для свого сервера, використовуючи наш чек – лист. Останнє оновлення:. Інструкція по установці . Як підключити хост або домен до послуги моніторинг. Установка фреймворку Ruby on Rails на Ubuntu. Установка мови Go на Ubuntu. Установка і настройка OrientDB на Ubuntu. Установка R на Ubuntu. Установка і захист Redis на Ubuntu. Установка і настройка BookStack на Ubuntu. Налаштування мережевого адаптера на Ubuntu. Збільшення дискового простору на Ubuntu.