Будуть вибухати нові iPhone 8 Plus?

371

Всього місяць тому відбулася презентація очікуваних новинок Apple, і ось уже з усього світу надходять поодинокі скарги на вздувающиеся акумулятори iPhone 8 Plus. Фото з місця подій – далі в новини.

Презентація пройшла в середині вересня 2017 року, а продажі смартфонів стартували в кінці першого місяця осені. Але не всі покупці довго раділи крутому придбання. На даний момент (10 жовтня) у світі зафіксовано вже шість офіційно визнаних випадку роздування батареї, яке ставало причиною деформації корпусу, дисплея.

Житель Канади Ентоні Ву розповів наступну історію:

Я придбав смартфон в неділю, і не пройшли навіть добу, як мені довелося віднести його в магазин для повернення. Корпус став зігнутим, а екран майже від’єднався від усієї конструкції.

Будуть вибухати нові iPhone 8 Plus?

Також надходили скарги з країн Азії – Японії, Гонконгу і Тайваню. Деякі власники стверджують, що дисплей був повністю видавлений акумулятором.

Будуть вибухати нові iPhone 8 Plus?

Також відомо про одному випадку в Греції та Китаї. Симптоми проблеми практично ідентичні. Компанія-виробник вже розпочала службове розслідування за даним фактом, але поки не надходило жодних офіційних коментарів з приводу причин того, що відбувається.

Користувачів мережі зараз найбільше цікавить питання, чи не будуть Айфони вибухати, як це було з Самсунґами в минулому році? Чи варто носити з собою компактний вогнегасник? А може краще не купувати “вісімку” і дочекатися продажів iPhone X?

А що Ви думаєте з цього приводу?