Як включити Т9 Мейзу (Meizu) будь-якої моделі

449

Доброго дня. Щоденне спілкування в месенджерах, соц. мережах і чатах змушує друкувати величезна кількість тексту, чи не так? Нижче розберемося, як включити Т9 Мейзу. Не всі знають, що друкувати на смартфоні можна швидше, варто лише проявити трохи кмітливості і поміняти щось в налаштуваннях.

ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Що за звір такий – T9?
  • Як увімкнути функцію Т9 Мейзу?
  • Як активувати T9 на Android?

Що за звір такий – T9?

Це технологія, що дозволяє прискорити набір тексту на мобільному девайсі. Перший випадок її успішного впровадження задокументовано ще в 1999-му році, в апараті нині покійної французькій компанії Sagem. Гостра необхідність швидкого введення тексту з’явилася разом з мастодонтами мобільного ринку – першими серійними телефонами, з габаритами цегли і спрощеної клавіатурою. Посимвольный enter звичайно простий, але для швидкого друкування потрібно було щось серйозніше. Іншими словами – функція Т9 вгадує слово, яке користувач намагається набрати.

Підбір варіантів здійснюється прямо на ходу (ми ввели тільки 3 букви, а смартфон Мейзу вже пропонує кілька слів, розставляючи їх по пріоритету).

Час минав, і система потихеньку розвивалася. У версії 5.1 телефон вже міг “додумати” (іншими словами, продовжити слово). Російськомовні користувачі в повній мірі змогли познайомитися з такою «фішкою» тільки на початку 2004-ого року, так як компанія, що розробляє словники для т9 чомусь обходила російський варіант стороною, а в моделях великих (на той момент) виробників функція т9 не завжди коректно спрацьовувала в російськомовному інтерфейсі. Це була серйозна проблема.

Цікавий факт: телефони x65-x75 серії марки Siemens відрізнялися розширеними можливостями, які проявлялися в тому числі і в здатності системи встановити словник Т9 самостійно.

Пізніше, компанія Motorola випустила на ринок мобільні пристрої з технологією iTap, яка на відміну від вищезгаданої т9 намагалася передбачити і пропонувала використовувати ціле слово чи навіть фразу. Комбінацію цих двох технологій та їх подальший розвиток ми і спостерігаємо в сучасних гаджетах.

Як увімкнути функцію Т9 Мейзу?

Проблема включення предикативній друку на смартфонах Meizu ускладнена тим, що сучасні моделі (той же m3e, наприклад) працюють на системі Android, модифікованої фірмовою оболонкою Flyme.

На практиці, модель m3e не завжди забезпечується оболонкою Flyme – це типово для партій мобільних пристроїв, призначених для внутрішнього ринку Китаю. Якщо у вас не виходить включити швидкісний enter за наведеною нижче інструкції, скористайтеся інструкцією в кінці статті.

Відповідно, процедура активації функції інтелектуального введення відрізняється від звичної користувачам Андроїд. Для того, щоб включити T9 на Мейзу потрібно:

  • Перейти в розділ “Налаштування”;
  • У підрозділі “Мова” вибрати в списку пункт “TouchPal” і тапнути по ньому;
  • Зайти у власні налаштування програми і відшукати рядок “Розумний enter”;
  • В розкрився списку вибираємо рядок “Prediction” і ставимо галочку навпроти.

Як включити Т9 Мейзу (Meizu) будь-якої моделі

Цей спосіб в принципі універсальний для Meizu. Подібним же способом можна активувати предиктивный метод друкування на моделі mx6.

Як активувати T9 на Android?

На смартфон Meizu M2 наприклад, в постачання якого помічені як варіації оболонки Flame, так і “гола система”, включити або відключити т9 простіше. Розглянемо варіант з девайсом, що працює на стандартній ОС Андроїд, без надбудов і оболонок:

  • З переходимо в меню “Налаштування”;
  • Вибираємо вкладку “Мова…” (у старих редакціях може мати назву “Клавіатура”);

Як включити Т9 Мейзу (Meizu) будь-якої моделі

або так:

Як включити Т9 Мейзу (Meizu) будь-якої моделі

  • Далі переходимо до способу введення, який обирали раніше і в його опціях потрібно активувати “Авто виправлення”, “Корекцію тексту” – залежить від версії Android і встановленої клавіатури.

Як включити Т9 Мейзу (Meizu) будь-якої моделі

Готове. Ось ми і розібралися як включити Т9 Мейзу. Освоївши цю функцію, можна швидко додати людини в контакти, або «настрочити» цілий монолог в соцмережах, витративши мінімум часу.

З повагою, Віктор!