Як винести Мій Компютер на робочому столі Windows 10

738

Доброго дня. Коли я вперше встановив «свіжу» редакцію Віндовс, то відразу зіткнувся з проблемою – як винести Мій Комп’ютер на робочому столі Windows 10. Стандартний спосіб, яким я користувався протягом багатьох років, став неактуальний. Зараз повідаю простий метод, а в кінці інструкції буде тематичне відео на прикладі останньої збірки «десятки».

Як додати значок «мій комп’ютер»?

  • Викликаємо контекстне меню, клацнувши правою клавшей мишки на будь-якому вільному місці робочого столу. Далі, переходимо до розділу «Персоналізація»:

  • Через кілька секунд завантажиться вікно з декількома вкладками, розташованими в колонці зліва. За промовчанням вибрано «Фон», але нам слід перейти до «Тем». Після цього справа побачимо масу опцій. Перегортаємо майже до кончу сторінки і клікаєм по напису «Параметри значків», яка розташована в секції «Супутні параметри»:

Як винести Мій Компютер на робочому столі Windows 10

Можна потрапити в попереднє вікно і через «Головні параметри», натиснувши на кнопку «Пуск», потім клікнути по «шестерні». Після клацання на розділі з назвою «Персоналізація» Ви опинитеся в потрібному місці:

Як винести Мій Компютер на робочому столі Windows 10

  • Опа! І ось з’явилося віконце, знайомий користувачам Windows 7, в якому просто відзначаємо потрібний нам значок і підтверджуємо всі виконані дії, натиснувши «ОК»:

Як винести Мій Компютер на робочому столі Windows 10

Зверніть увагу, що також можна змінити зовнішній вигляд іконок. Досить виділити потрібний елемент, натиснути на кнопку зміни значка вибрати з переліку вподобаний варіант:

Як винести Мій Компютер на робочому столі Windows 10

Вітаю! Ви дізналися, як додати «Мій комп’ютер» на робочому столі Windows 10, і це не ярлик, просто відкриває папку з переліком дисків. Це повноцінний елемент, клацнувши по якому правою кнопкою мишки можна побачити безліч корисних опцій. Ось порівняння можливостей:

Як винести Мій Компютер на робочому столі Windows 10

  • Що робити, якщо Провідник не відповідає Windows 7
  • Адресна рядок Windows 10: як включити і використовувати?
  • Як відкрити і ефективно використовувати Диспетчер завдань Windows 10
  • Як відключити вбудований антивірус Windows 10

Відео

Пропоную подивитися тематичний ролик, який я записав спеціально для більш детального розгляду питання. Зазначу, що я буду показувати на прикладі складання 15063.540 і версії 1703. Тому, якщо огляд втратити актуальність через деякий час, то прошу повідомити мені про це за допомогою коментарів.

Сподіваюся моя інструкція допомогла Вам зрозуміти, як поставити іконку «Мій комп’ютер» на робочому столі Windows 10. Питання, пропозиції та побажання приймаються у коментарях під цією публікацією. Буде нескінченно вдячний за поширення корисної інформації в соціальних мережах.

З повагою, Віктор!