Як видалити сторінку в Инстаграме назавжди або тимчасово

649

Доброго дня. Сервіс Instagram можна сміливо назвати самим популярним ресурсом для обробки та публікації фото. Численні інструменти і фільтри дозволяють кожному користувачеві відчути себе справжнім профі в області фотографії і створити свій «фотошедеври». Ось тільки буває і так, що хочеться створити нову сторінку або вам просто набридла реклама. У таких випадках виникає цілком слушне питання – як видалити сторінку в Инстаграме. Сьогодні ми розберемося з цим питанням, і я розповім вам прості способи ліквідації сторінки в даному сервісі.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Видалення з можливістю відновлення
 • Як видалити сторінку в инстаграме назавжди
  • Відео
 • Видалення з мобільного пристрою
 • Чи потрібно Вам це?

Видалення з можливістю відновлення

Для багатьох користувачів остаточне видалення – це крайні заходи, саме тому слід добре подумати. Тут є два варіанти розвитку подій:

 • Безповоротне усунення
 • Тимчасове блокування

Численні фото відновити вже не вийде, а після створення нової доведеться заново шукати передплатників і набирати лайки. Чи потрібно вам це? Якщо важко відповісти, то скористайтеся тимчасової блокуванням. Для цього можна використовувати як смартфон, так і комп’ютер.

 • Заходите у свій профіль на сайті instagram.com і натискаєте кнопку «редагувати профіль»:

Як видалити сторінку в Инстаграме назавжди або тимчасово

 • Перегортувати вниз і в нижньому правому куті знаходите ссилочку з тимчасової блокування аккаунта:

Як видалити сторінку в Инстаграме назавжди або тимчасово

 • Далі доведеться вибрати причину блокування і ввести свій пароль, ну і залишається тільки натиснути велику синю кнопку, яка відкриється нижче, з цим легко впорається і ваш телефон:

Як видалити сторінку в Инстаграме назавжди або тимчасово

Тепер Ваш аккаунт буде прихований до того моменту, поки Ви не прийдете. Зверніть увагу, що тимчасова деактивація доступна не частіше одного разу в 7 днів.

Як видалити сторінку в инстаграме назавжди

Ви все ще хочете деактивувати сторінку повністю? Тоді читайте далі.

Варіант перший:

 • Зайти на офіційний сайт сервісу Instagram.
 • Увійти в свій профіль з використанням імені користувача і пароля.
 • Після того, як ви опинилися в своєму обліковому записі, заходьте у вкладку «Редагувати профіль»:

Як видалити сторінку в Инстаграме назавжди або тимчасово

 • Багато хто думають, що тут можна тільки змінювати свої дані, але в дійсності, тут розташовується заповітна ссилочка «Я хочу видалити свій аккаунт».
 • Після переходу за посиланням, слід вибрати причину безповоротного відключення або написати свою.
 • Далі вводите пароль для підтвердження деактивації.
 • Останній крок – натискаємо «назавжди видалити мій акаунт».

На жаль, в 2017 році розробники деактивували таку можливість, надаю можливість лише тимчасового блокування. Тобто, Ви можете один раз заблокувати і більше не заходити на свою сторінку, яка стане невидимою для навколишнього світу.

Другий варіант – більш простий:

 • У комп’ютері переходьте за посиланням. До речі, цей лінк я знайшов в довідковому розділі офіційного сайту Instagram.
 • Вводите свій пароль та логін, так Ви відразу опинитеся на сторінці з питанням про причини відходу з сервісу instagram:

Як видалити сторінку в Инстаграме назавжди або тимчасово

 • Після надання відповідей просто назовсім відключаєте особистий аккаунт.

Різниця в цих двох варіантах тільки в тому, що у другому випадку ви відразу потрапляєте на потрібну сторінку. Раджу подивитися наступну інструкцію, яку я записав спеціально для своїх читачів.

Відео

Видалення з мобільного пристрою

Якщо ви є користувачем Андроїд, заходьте в меню налаштувань, вибираєте «Додатки». Тут ви знайдете весь встановлений на пристрої софт, у тому числі – Instagram. Один раз тапніте на назві програми для входу в детальні опції. Залишилося тільки натиснути на кнопку “Видалити” і підтвердити свою дію:

Як видалити сторінку в Инстаграме назавжди або тимчасово

У різних версіях Android інтерфейс відрізняється, і написи можуть бути іншими.

Якщо у вас Айфон, дії будуть іншими. Знаходите на пристрої додаток, після чого натискаєте його значок і утримуєте протягом декількох секунд. Далі у верхньому кутку з лівого боку з’являється «Х», натискаєте на нього і тиснете на деактивацію:

Як видалити сторінку в Инстаграме назавжди або тимчасово

Чи потрібно Вам це?

А може, немає необхідності позбавлятися від профілю, адже можна просто туди не заходити чи не заливати відразу фото з мобільного. Сервіс дозволяє усунути непотрібне знімок, для цього вибираєте фото для видалення, під фотографією розташована кнопочка додаткового меню, де є дію «видалити».

Важливо відзначити, що якщо вже ви вирішили піти з фотосервісу назавжди, потім відновитися вже не вийде. Всі дані, що розташовувалися на сторінці, видаляються разом з профілем. Дуже сподіваюсь, що інформація про те, як видалити сторінку в Инстаграме, була для вас корисною. Не забудьте рекомендувати друзям. З радістю відповім на ваші питання.

З повагою, Віктор!