“смішна графіка, жахливий сюжет, гра пішла б на моїй ps4”: користувачі атакували deathloop на metacritic

22

Черговою грою, що зазнала масової атаки користувачів на metacritic , стала deathloop від компанії bethesda , що дебютувала 14 вересня. Сотні відвідувачів сайту поспішили присудити їй від 0 до 4 балів з 10 можливих, обрушивши показник юзерскора до 5.3 балів на playstation 5 і 3.6 балів на pc .

Версію для пк критикують за погану оптимізацію, з якою розробники вже пообіцяли розібратися . Оцінок за версією для playstation 5 в два з половиною рази більше, і там зустрічаються найрізноманітніші повідомлення. Наприклад, є користувачі, які ставлять deathloop 0 балів з 10 можливих “за те, що bethesda продалася microsoft”, а інші – “за те, що гру випустили тільки на playstation 5”. Також згадують про “тупий ші”, “жахливий сюжет”і” смішну графіку, яку без проблем потягне і ps4″. При цьому в деяких негативних відгуках, навпаки, кажуть, що” гра на playstation 5 добре виглядає і просто літає”, проте”незрозуміло, що в ній робити”. Поширена думка і про те, що перед нами “рескін dishonored з 2012 року”.

Журналістів, які виставили deathloop високі оцінки (на ps5 у гри 89 балів зі 100), звинувачують у “продажництві”, а bethesda – “у підкупі змі”.

нагадаємо, що оцінки ігор на metacritic можуть ставити будь-які користувачі, навіть якщо вони не грали в гру . Розділи з юзерскором часто стають полями для битви між прихильниками різних платформ і тролів, де одні ставлять грі 0 балів, а інші намагаються відбиватися і відповідають десятками.

До 2020 року оцінки новим іграм можна було ставити на metacritic прямо в хвилину їх розблокування на цифрових майданчиках. Після скандалу навколо the last of us 2 , коли в першу годину з моменту прем’єри сотні користувачів поставили 0 ексклюзиву ps4, адміністрація сайту переглянула правила і дозволила оглядати гри не раніше, ніж через 36 годин після їх виходу. .