Як вибрати телефони iphone

2-19-2020

not found
Торішній XR задовольнявся однокамерним основним фотомодулем. 12 – Мп камера має ширококутний модуль і світлочутливість f/ 1. У смартфоні з’явився просунутий нічний режим зйомки.
Також хочемо вам порекомендувати телефоны iphone
У плані продуктивності, торішній XR нічим не поступався “старшим братам” – процесором моделі виступав шестиядерний Apple A12 Bionic, виконаний по 7 – нм техпроцесу. В ньому зроблено наголос на машинне навчання нейромережі. Окремий контролер, який буде розподіляти обчислювальну потужність. Як обіцяють розробники, енергоефективності різко зросла, при зростанні продуктивності на 20%. Ну і, звичайно, на презентації знову сказали, що це самий потужний мобільний в історії компанії. Недешево, але якщо пошукати, то можна знайти цінники на 5 – 10% нижче. рублів, а максимальна версія обійдеться вже в 74 тис. А от критики часто вказували, що XR зі своїм чималим цінником мав дозвіл, навіть недотягивающее до стандарту FullHD. Також багатьом не сподобалися “чубчик” екранного вирізу і досить широкі рамки дисплея.
Це все та ж 6, 1-дюймова IPS – матриця Liquid Retina з масивним екранним вирізом у верхній частині дисплея.
А ось в плані збірки і матеріалів корпусу, до дідку XR важко причепитися – це алюміній і скло. Забарвлень було (і поки ще є багато. Наприклад, зовсім нетиповий для Apple блакитний. До речі, прогнози інсайдерів збулися, але не повністю. Так, майданчик значно виступає над панеллю, але зроблена вона в основний колір. А їх може бути аж шість – чорний, жовтий, червоний, зелений, білий, світло – фіолетовий. Хоч виробник і не розкриває обсяг оперативної пам’яті, але достеменно відомо, що минулорічний “доступний айфон” має в своєму розпорядженні 3 ГБ ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті. За підтримки швидкої 18 – Вт зарядки, Apple її в комплект не кладе. Є у “дідка” і поповнення енергії шляхом бездротової зарядки. Якщо хочеться заощадити і отримати за менші гроші більшу кількість пам’яті – то ваш вибір XR. А адже ця модель ще кілька років залишиться актуальною і буде отримувати всі оновлення. Крім того, відомі і зжиті всі її “дитячі хвороби”, чого поки не можна сказати про новинку.