Як вибрати кросворды для дітей

6-28-2019

Как выбрать кросворды для детей
Теорія музики для всіх – просто і доступно.
Також хочемо вам порекомендувати подобное
Представляємо вам кросворд по сольфеджіо, який в цікавій формі дозволяє повторити основні положення музичної теорії, пройдені в третьому – четвертому класах музичної школи. Серед слів кросворду зустрічаються терміни, які є назвами інтервалів, тризвуків та їх обернень, ступенів ладу.
Ступінь гамми, на якій будується тонічний квартсекстаккорд. Як називається тризвук складається з двох малих терцій. Який інтервал утворюється між першою і п’ятою ступенями гами. Як називається музичний співзвуччя з трьох або чотирьох звуків, які можна розташувати по терциям. Назвіть тоніку мажорній тональності з одним диезом при ключі. Яку назву має п’ята сходинка лада. Найстійкіший звук ладу.
Скажіть, як називаються перша, третя та п’ята ступені ладу. Яка терція утворюється між першою і третьою сходинкою у мінорною гамою. Тут зашифровано ім’я першого звернення будь-якого тризвуки. Три звуку розташовані по терциям, як назвемо такий акорд. Яке ім’я носить четверта щабель лада. Що відбувається, коли звуки інтервалу або акорду міняються місцями. Є в ладу дві особливі ступені – сьома і друга, вони оточують тоніку і вирішуються у неї, а як правильно називаються ці щаблі. З яких двох однакових терцій можна скласти збільшений тризвук.
Якщо ви розгадали кросворд, то тепер можете перевірити себе за даними правильних відповідей. Якщо розгадати відразу не вийшло, обов’язково подивіться відповіді до тих питань, в яких ви відчули невпевненість. Потім слід уважно розібрати і повторити той матеріал, в якому у вас утворилися прогалини. Отже, відповіді на даний кросворд виявилися наступні.
Як відомо, кросворди зазвичай відносяться до творчих завдань, які можна застосовувати як на уроках сольфеджіо (в якості контрольної роботи), так і в якості домашнього завдання (скласти самостійно). Якщо перед вами стоїть завдання розробки власного кросворду, то у цій справі вам дуже може допомогти невелика зручна програма під назвою Homacosoft Crossword Creator. За допомогою цієї програми можна не тільки легко створити свій кросворд, але і красиво його оформити. Для того щоб сформувати свій кросворд достатньо лише вказати програмі бажаний список слів (термінів музичної грамоти), які автоматично будуть переплітатися між собою. Після цього залишається лише вибрати колір і стиль комірок для слів і написати питання.