Як вибрати хороший б/у комп’ютер!!!!

9-7-2019

Купити системний блок б/ у за доступною ціною. Незважаючи на широке поширення ноутбуків, стаціонарні комп’ютери продовжують користуватися високою популярністю. Причин тому кілька: більш висока, ніж у портативних ПК, продуктивність, порівняно низька ціна, можливість модифікувати комп’ютер. Це відмінне рішення в плані економії грошей і часу, адже для того, щоб купити моноблок б\ у онлайн, слід витратити лише кілька хвилин часу. Як вибрати і де купити системний блок б/ у. Якщо ви хочете купити системний блок б\ у, то вам слід звернути увагу на комісійний магазин техніки . Саме Тут присутні кращі моделі за найбільш доступними цінами. Щоб купити системний блок комп’ютера, б\ у, необхідно знати про основні параметри такої техніки: Частота і кількість ядер процесора.

Дані параметри відображаються на продуктивності пристрою. У середньому сучасні комп’ютери мають 2 – 4 ядра, що забезпечують хороші технічні характеристики. Щодо частоти ядра, то кращим варіантом буде купити системний блок 4 ядерний б\ в з частотою ядер не менше 2 ГГц. Краще комп’ютер моноблок купити б\ у, має від 2 – х гігабайт оперативної пам’яті. Такі комп’ютери володіють хорошою продуктивністю і легко справляються з усіма сучасними завданнями. Якщо ви плануєте купити б\ у ігровий системний блок, то слід звертати увагу на ті моделі, відеокарта яких має обсяг від 2 Гб.

Вони зможуть впоратися навіть з самими свіжими іграми. Від цього параметра залежить кількість даних, які можна зберігати на комп’ютері. Переваги покупки системного блоку в нашому інтернет – магазині. Сток електроніки пропонує вам; купити старий системний блок б\ у, з наступними перевагами: У нас ви можете купити системний блок б\ у ціна якого вас приємно здивує; Технозащита; Хороші технічні характеристики; Професійна перевірка перед продажем техніки, яка є гарантією її справності; Швидка доставка; Можливість придбання техніки у розстрочку.