Розкрита секретна роль колишньої зірки marvel у фільмі» вічні “

14

Схоже, колишній актор marvel отримав несподівану роль у «вічних» . Принаймні, на це вказують його ж коментарі в недавньому інтерв’ю.

Зірка серіалу «легіон ” ден стівенс нещодавно поговорив зі стівом вайнтраубом, коли він і прокоментував чутки про роль у фільмі «вічні» . Все, що стівенс сказав з цього приводу – «це “коментар кро”. І це, здається, достатньо, щоб зробити припущення.

Незважаючи на те, що це не дуже ясно з трейлерів, в «вічних» дійсно є головний антагоніст – створений за допомогою комп’ютерної графіки кро. І схоже, що ден стівен зіграв лиходія.

Seems a lot like dan stevens is kro in #eternals pic.twitter.com/6sgkdp6w2n

— (@eternalwhitman) september 24, 2021

Якщо ви не знаєте, кро-могутній і хитрий лідер девіантів, істот, створених целестіалами. У коміксах marvel вічні і девіанти-це форми життя, відправлені целестіалами на землю; у mcu вічні переосмислені як бродячі вартові, яких целестіали створили для скорочення популяції девіантів, які вийшли з-під контролю.

Трейлери до “вічних” показали, що в mcu девіанти зображені як дикі звірі, але є кілька ключових сцен, які натякають, чому кро виглядає інакше. Мабуть, він розумніший, ніж інші девіанти – у нього також, здається, є зв’язок з афіною (анджеліна джолі).